הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לחץ בצעירה? לוזון לשחקניו: תפסיקו ללכלך אחד על השני

המאמן גער: "החוזק שלנו הוא להיות ביחד. חבל שמשחק אחד משנה הכל". תורג'מן וקריאף צפויים לפתוח במקום ברוך וקבהא מול איטליה

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  06.06.13 - 18:16
24 שעות חלפו, אבל בנבחרת הצעירה עדיין מתקשים להתאושש מהפספוס הענק במשחק הפתיחה של יורו 2013 לנבחרות צעירות.  ביום שאחרי ה-2:2 המתסכל מול נורבגיה שחקניו של גיא לוזון יודעים שהיכולת שלהם היתה רחוקה מלשכנע, אך מקווים שכבר מול איטליה דברים יראו אחרת.

מרוואן קבהא שהוחלף כבר במחצית הראשונה סובל ממתיחה בשרירי הבטן ולא צפוי להיות כשיר לשבת, אך בכל מקרה אופיר קריאף צפוי לפתוח במקומו. שינוי נוסף צפוי בחוד עם  כניסתו להרכב של אלון תורג'מן על חשבונו של אור ברוך. 

המאמן לוזון שוחח היום עם השחקנים ושנמע תקיף במיוחד: "אני קורא בכל מיני מקומות שאתם מדברים אחד נגד השני. החוזק שלנו היה תמיד שהיינו מאוחדים ומגובשים וחבל לי לראות איך משחק אחד גורם לכם להשתנות. אני מקווה בשביל כולנו שתפסיקו ללכלך אחד על השני ותסכלו רק על עצמכם"

אלי דסה, שפתח בעמדת המגן הימני סיפר לפני האימון שערכה הצעירה: "לא הצלחנו לישון בלילה, נראנו על הפנים. המתח לשחקני כדורגל הוא הגיוני בעשר הדקות או רבע השעה בפתיחה, אבל כשזה קורה לאורך 90 דקות זה כנראה יום לא טוב לכל הקבוצה. אנחנו חייבים שתהיה לנו ביקורת עצמית, כי לא נתנו 100 אחוז וצריכים לשכוח מזה כמה שיותר מהר".

"אם היינו באים כמו שתכננו הכל היה בסדר, אבל לא עשינו מה שגיא לוזון ציפה ורצה", הוסיף שחקן בית"ר ירושלים, "אין לנו זכות קיום אם לא עמדנו כמו שצריך וזה מה שקרה אתמול. אנחנו יודעים שאיטליה מצוינת, אבל גם אנחנו בני אדם ויהיה בסדר".

חלוץ מכבי ת"א מונס דאבור התייחס לטענות על הרמה שהציגה הנבחרת ואמר: "נשאיר לפרשנים את הביקורת ונתייחס לעצמנו. עשינו תיקו, יצאנו מאוכזבים מהיכולת ולא מהתוצאה, נרים אחד את השני, נעבוד יחד ונצא מזה. אחרי המשחק כל אחד יכול לנתח הכל, אבל אני חושב שלא היינו מרוכזים במה שגיא ביקש מאיתנו. אני מאמין שיהיה טוב ונעשה מקסימום להוציא נקודות מול איטליה, אחרי אתמול, כולם מבינים שעד שזה לא נגמר".