הבא בתור: מונאקו תציע 20 מיליון יורו ליונייטד עבור נאני

הקשר הפורטוגלי יגיע בעקבות פלקאו, מוטיניו וחאמס רודריגס? כל החדשות החמות משוק ההעברות מחכות כאן בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.06.13 - 13:46
צרפתית הוא יודע? נאני (gettyimages)
צרפתית הוא יודע? נאני (gettyimages)
תחילת כתבה

שבוע נוסף נפתח בעונת המלפפונים באירופה. יום ראשון תמיד נחשב ליחסית רגוע, אבל כאשר מדובר במונאקו בכל יום אפשר לבזבז כמה מיליונים. בצרפת מדווחים כי העשירה החדשה מהנסיכות תציע למנצ'סטר יונייטד 20 מיליון יורו תמורת הקשר הפורטוגלי נאני.

אחרי שרכשה את פלקאו, מוטיניו וחאמס רודריגס, למונאקו לא נגמר הכסף וגם לא התיאבון למלפפונים. השם הבא על הכוונת הוא נאני, קשרה הפורטוגלי של מנצ'סטר יונייטד. הקבוצה הנובורישית מהנסיכות, בבעלות האוליגרך הרוסי דימיטרי ריבולובלב תציע כאמור לשדים האדומים 20 מיליון יורו עבורו.

באנגליה, מנצ'סטר סיטי תאריך את חוזיהם של פאבלו סבאלטה ומיקה ריצ'רדס. זאת לצד העובדה שחברם וינסנט קומפאני דווקא היה שמח לראות פרצופים חדשים באימון. "כל המועדונים הגדולים מתחזקים. כך עושים אם רוצים לזכות באליפות", אמר הבלם הבלגי.

נשארים בממלכה. ארסן ונגר פותח עוד קיץ שבו הוא ינסה להביא שחקנים בעלי פוטנציאל גדול בסכומים נמוכים. באנגליה מדווחים היום שארסנל תציע 15 מיליון יורו לבאייר לברקוזן תמורת לארס בנדר. הקשר בן ה-24, אחיו של סוון בנדר מבורוסיה דורטמונד, עשוי בהחלט להתאים לפאזל של ונגר לצידם של מיקל ארטטה וג'ק ווילשר.

בשלב זה של חלון ההעברות, המועדונים עדיין מתעקשים שהכוכבים יישארו בכל מחיר. ולכן, גם היום טוטנהאם טוענת כי תסרב לכל הצעה עבור גארת' בייל. "הוא לא למכירה בשום מחיר", אמרו במועדון. למרות זאת, באי הבריטי מספרים שהצעה בגובה 60 מיליון פאונד תספיק לספרס.

כבר אמש גונסאלו היגוואין נפרד מריאל מדריד. "אני עוזב את המועדון. אני מרגיש שהתקופה שלי כאן הסתיימה ואחרי שבע שנים מאתגרות ויפות, אני מעוניין באווירה אחרת. יובנטוס? זו אפשרות סבירה ביותר".