הראתה אופי: ארגנטינה חזרה ל-2:2 בגרמניה

גנאברי והאברץ כבשו למאנשאפט, אלאריו ואוקמפוס איזנו

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.10.19 - 23:39
האורחים הפגינו אופי. אוקמפוס חוגג (getty)
האורחים הפגינו אופי. אוקמפוס חוגג (getty)
תחילת כתבה

פגרת הנבחרות הבינלאומית כבר איתנו, אבל מסתמן שהערב (רביעי) היא יצאה לדרכה באופן רשמי בזינגל אידונה פארק שבדורטמונד, בו נבחרת גרמניה סיימה ב-2:2 ביתי עם נבחרת ארגנטינה בקרב ענקיות שהפגיש בפעם ה-14 בהיסטוריה בין היריבות הגדולות למשחק ידידות. גנאברי (16) וקאי האברץ (22) כבשו למאנשאפט, המחליפים לוקאס אלאריו (66) ולוקאס אוקמפוס (85) איזנו.

מארק אנדרה טר-שטגן סוף סוף קיבל את ההזדמנות ופתח בין הקורות של גרמניה לראשונה מאז חודש במרץ, בעוד מנואל נוייר ירד אל הספסל. יואכים לב ראה כבר בדקה ה-16 את סרג' גנאברי הלוהט כובש את הראשון אחרי חוסר עירנות בהגנת האורחים. גנאברי, שכיכב עם רביעייה לרשת של טוטנהאם לפני שבוע, העלה את מאזנו האדיר בנבחרת לעשרה שערים ב-11 הופעות. בדקה ה-22 הגיע הרגע הגדול של קאי האברץ, הכישרון של לברקוזן, שגם כן ניצל חוסר ריכוז של הארגנטינאים וכבש את שערו הראשון בנבחרת גרמניה כדי לקבוע 0:2.

למרות שעלתה ללא ליונל מסי המושעה, ארגנטינה נראתה רע מאוד, והתחילה להתעורר רק בחצי האחרון של המחצית השנייה. החילופים של ליונל סקאלוני עזרו ובדקה ה-66 לוקאס אלאריו המחליף נגח לרשת את ה-2:1, אחרי שהגיע לכדור גובה טוב של מחליף אחר - מרקוס אקוניה. האורחים המשיכו ללחוץ ובדקה ה-85 השיגו את השוויון: אלאריו בישל למחליף נוסף של סקאלוני - לוקאס אוקמפוס, שהפך את הופעת הבכורה שלו בנבחרת לחלומית ואיזן ל-2:2 דרמטי. שחקנה של סביליה קבע את תוצאת המשחק, ממנו האורחים יכולים לשאוב אופטימיות הודות לקאמבק הנאה.