"אני רגיל ששורקים לי בוז. מבין את האוהדים שלנו"

ניימאר במונולוג אחרי המספרת: "כולם יודעים שרציתי לעזוב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.09.19 - 06:55
תחילת כתבה

אחרי קיץ כמעט בלתי נגמר שכלל סאגה גדולה ומעייפה עבור פאריס סן ז'רמן, ניימאר חזר הערב (שבת) לראשונה לפארק דה פראנס. כצפוי, הוא לא קיבל אהבה מאוהדי קבוצתו, שספגו לו בוז, אבל הוא ענה להם בסטייל: עם מספרת אדירה בתוספת הזמן, שהעניקה 0:1 על שטרסבורג במסגרת המחזור החמישי בליג 1.

הברזילאי התייחס לסיטואציה אליה נקלע ואמר בסיום: "אם זה יימשך ככה, המשמעות תהיה שארגיש שכל משחק ביתי הוא משחק חוץ. זה חבל, אבל אני רגיל ששורקים לי בוז. חשוב לי להדגיש שאני מבין את האוהדים, אין לי שום דבר נגדם".

הכוכב הוסיף ואמר: "כולם יודעים שרציתי לעזוב. אמרתי את זה לתקשורת ולא חזרתי בי. אבל עכשיו דברים השתנו ואני שחקן של פאריס סן ז'רמן. אני מתכוון לתת את כל כולי למועדון כל עוד אני כאן".

המאמן תומאס טוכל ניתח: "לא ידעתי למה לצפות. אני מבין את האוהדים, זאת סיטואציה לא פשוטה. הם אוהבים את המועדון והם נפגעו. כולנו צריכים להבין שיש סיטואציות מסובכות בחיים. צריך לדעת איך להתמודד איתן בצורה הטובה ביותר ולהסתגל למצב הנתון".

ניימאר זכה לתמיכה מחבריו לקבוצה, כמו אידריסה גיי, שאמר: "אנחנו שמחים בשביל ניימאר. שער כזה הוא התגובה המושלמת לכל מה שהוא עבר בתקופה האחרונה".

ניימאר הרשית את שער הליגה ה-35 שלו ב-38 משחקי ליגה במדי פאריס סן ז'רמן. רק חלוץ העבר הארגנטיני קרלוס ביאנצ'י הגיע לכמות שערים זהה בפחות משחקים - הוא עשה זאת ב-37 משחקי ליגה.