לא שקט בפ.ס.ז': עימותים לאמבפה וניימאר

הצרפתי עיצבן את טוכל, חברו את השופט: "צרפתית? בתחת שלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  02.02.20 - 09:47
תחילת כתבה

פ.ס.ז'. לא מצליחה להשתלט על שני הכוכבים שלה. הראשון הוא קיליאן אמבפה, שהתעמת עם המאמן תומאס טוכל לאחר שהוחלף ב-0:5 של הקבוצה על מונפלייה. הגרמני תפס את ראשו של אמבפה בניסיון להבהיר נקודה, אבל לא הצליח להרגיע אותו.

לאחר המשחק ציין טוכל כי ייתכן שאמבפה ייענש על התקרית. "הוא מאוד חכם, הוא יודע מה הוא עושה", ציין המאמן, "הוא לא אוהב להיות מוחלף. אף אחד לא אוהב. אלו לא תמונות שעושות טוב למועדון, אבל אנחנו לא היחידים שצריכים להתמודד עם הדברים האלה. זה לא טוב כי זה לא עוזר לקבוצה להתמקד במה שחשוב"

"אני לא כועס, אבל אני עצוב כי זה לא הכרחי", המשיך טוכל, "הסברתי לו למה החלטתי להחליף אותו וזה יישאר כך. אני תמיד אחליט לגבי חילופים. אנחנו לא משחקים טניס, אנחנו משחקים כדורגל ואנחנו חייבים לכבד את כולם. אשן על זה ואחליט מה לעשות".

אגב, התקשורת במדריד שוב ניצלה את ההזדמנות כדי לקשר בין אמבפה לריאל. ב"אס" ציינו כי הצרפתי "חגג" את הניצחון של ריאל כי סימן "לייק" לפוסט של קארים בנזמה לאחר המשחק. נו, שוין.

אבל אמבפה הוא לא הבעיה היחידה של טוכל. גם בגזרת ניימאר יש בעיות. הכוכב הברזילאי תוקל בצורה חריפה כמה פעמים לאחר שליהטט עם הכדור, ובמקום שיריביו יספגו את הכרטיס, ניימאר בעצמו ראה צהוב לאחר ויכוחים עם השופט.

במהלך הירידה לחדר ההלבשה במחצית צולם ניימאר מתעמת עם השופט מילולית שוב וטוען כי הוא רק רוצה לשחק כדורגל, כפי שכתב גם לאחר מכן בפוסט שפרסם ברשת החברתית. השופט ענה לו שידבר עליו בצרפתית וניימאר השיב: "לדבר צרפתית? בתחת שלי".