סחר בנשים? התביעה שעלולה לסבך את ניימאר

דיווח: המתלוננת תפתח בהליכים חדשים, האישום יוגש בצרפת

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.02.20 - 16:03
תחילת כתבה

התגעגעתם? כבר תקופה ארוכה, באופן יחסי, שלא הייתה איזשהי סערה סביב ניימאר שלא קשורה לכדורגל - אבל את נג'ילה טרינדדה, הדוגמנית הברזילאית שהתלוננה כי הכוכב אנס אותה, זה לא ממש הרשים. הערב (שני), כשנה וחצי אחרי, הגיע טייק נוסף בפרשה הבלתי נגמרת: טרינדדה הודיעה שתפתח בהליכים משפטיים חדשים נגד ניימאר.

על פי הדיווח - שפורסם לראשונה על ידי תכנית הטלוויזיה הברזילאית 'פופוקאליזנדו' ופורסם גם על ידי ה'מונדו דפורטיבו' היוקרתי - עורך דינה של המתלוננת, קוסמה דוס סנטוס, כבר עובד על האשמה משפטית חדשה נגד הברזילאי שתוצג בקרוב בפני מערכת המשפט הצרפתית. אבל שימו לב מה יכלול כתב התביעה: פשע אפשרי של הקמת ארגון סחר בנשים ללקוחות וי.איי.פי, בו הנשים נלקחות מברזיל לאדמת צרפת למטרות מיניות.

צריך לזכור שכתב האישום הקודם של טרינדדה בנוגע לאונס של ניימאר, לא בא לידי כתב אישום במערכת המשפט הברזילאית. לפי כך, האשמה נוספת באותו נידון עלולה גם כן להיפתר לטובתו של השחקן, אבל במקרה הזה עורך דינה של טרינדדה יתרכז בהאשמות חדשות - אשר הוא מאמין שיתקבלו ברצינות רבה יותר בצרפת מאשר בברזיל, שכן הפשע התרחש על אדמת צרפת.

כשעורכי דינו של ניימאר נשאלו על הנושא, הם טענו כי נכון לרגע זה הם לא קיבלו שום הודעה משפטית על האשמה חדשה, כזאת או אחרת. בינתיים, בנוסף להאשמות האונס, ניימאר מואשם גם בפצת תמונות של דוגמניות נוספות ברשתות החברתיות, אך הפרלמנט הברזילאי צפוי לזכות אותו בגין התגוננות מפני אישום האונס. האם אנחנו בפני פרשה מסעירה נוספת של הכוכב? בקרוב הערפל יתפזר.