תם עידן: קבאני לא ישחק עם פ.ס.ז' באלופות

דיווח: החלוץ ומונייה סירבו להאריך חוזה ויעזבו ב-30.6

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.06.20 - 19:11
תחילת כתבה

לאחר שבשבוע האחרון דווח על כך שלאונרדו, המנהל המקצועי של פאריס סן ז'רמן, אישר כי אדינסון קבאני וטיאגו סילבה יעזבו את המועדון בסיום העונה, היום (שבת) אל הדיווחים מצטרף גם תומאס מונייה. בנוגע לקבאני ומונייה העניין הוא רציני ביותר, כאשר הדיווח היום הוא על כך שהשניים הודיעו לקבוצה הצרפתית שלא יאריכו חוזה ולא ישתתפו עם קבוצתם בליגת האלופות.

החוזים של השחקנים מסתיימים ב-30 ביוני ואין ספק שזה לא מה שציפו בפאריס. התכנית של לאונרדו הייתה לשחרר את שלושת השחקנים רק אחרי שיאריכו חוזה לחודש אוגוסט ובכך יסייעו לקבוצה אולי סוף סוף לזכות בליגת האלופות.

אבל התכניות של קבאני ומונייה שונות. השניים החליטו שאין ברצונם להאריך את חוזיהם לתקופה זו ובעוד עשרה ימים יהפכו לשחקנים חופשיים. מצידו של טיאגו סילבה אין חדש וייתכן שישאר גם לאחר חודש יוני.

קבאני, כוכבה הבלתי מעורער של האימפריה הצרפתית, הצטרף מנאפולי עבור 65 מיליון יורו ערך 301 משחקים, כבש 200 שערים (הכי הרבה בהיסטוריה של המועדון) וזכה ב-19 תארים עם הפריזאים. לפי הדיווחים, התחנה הבאה של החלוץ עשויה להיות אתלטיקו מדריד.

באשר למונייה, הבלגי בן ה-28, אשר הגיע מקלאב ברוז' בעונת ביולי 2016, יסיים את דרכו במועדון והיעד הבא טרם ידוע. המגן הימני, ערך 84 הופעות במדי פאריז וכבש שמונה שערים.