"תעזבו את ניימאר בשקט": ברצלונה הוזהרה

דיווח: הברזילאי הפסיק את המו"מ על חוזהו, פ.ס.ז' זועמת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.05.21 - 18:00
תחילת כתבה

עוד יום חלף ומשולש ניימאר-פ.ס.ז'-ברצלונה ממשיך להסעיר את עולם הכדורגל. היום (חמישי) פורסם ברדיו קטאלוניה כי נשיאה של פ.ס.ז', נאסר אל-חלאיפי, מאס במרדף של בארסה אחר הכוכב הברזילאי והוא החליט להזהיר אותם עם מכתב. "תעזבו את ניימאר בשקט",  אל-חלאיפי זעם על הקטאלונים.

במקביל, נמשכים הדיווחים פסימיים בצרפת לגבי עתידו של ניימאר בעיר האורות. לפי הפרסומים האחרונים, הברזילאי הפסיק את המו"מ על חידוש חוזהו בפ.ס.ז', זאת על מנת לבדוק את האפשרות לחזור לברצלונה.

כזכור, חוזהו של ניימאר יסתיים בשנה הבאה, ועל אף הרצונות העזים מצד פאריס להמשיך עימו את ההתקשרות, כרגע המצב תקוע. רק אתמול המנהל המקצועי של המועדון, לאונרדו, התייחס לעתידו אחרי ההדחה בחצי גמר ליגת האלופות מול מנצ'סטר סיטי. "כעת זה לא הזמן לדבר או להודיע על משהו, אנחנו רוצים לשמור על הכוכבים שלנו".

בספרד גם התייחסו למערכת היחסים העכורה בין שני המועדונים, ולטענתם גם הכניסה של ז'ואן לאפורטה לתפקיד בבארסה לא שינתה את המצב. כשז'וזפ מריה ברתומאו היה נשיא הבלאוגרנה הוא ניסה להחתים טיאגו סילבה, מרקיניוס ומרקו וראטי למרות האזהרות מצד פ.ס.ז', ובעונה זו המצב אף החריף. גם הקטאלונים לא מרוצים מפאריס, בעקבות חיזוריהם אחר ליאו מסי. בכל מקרה, זה נראה שהדיווחים האחרונים הם רק ה"טריילר" ל"סרט" המרתק שיצא לאקרנים בקיץ. תכינו את הפופקורן.