"איבדנו קצת מהקרדיט, כעת צריך להחזיר אותו"

צפו ב-1:5 של דל בוסקה וספרד על מקדוניה. אביו של מוניר: "הוא הלך למי שזימנה אותו ראשונה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.09.14 - 09:51
תחילת כתבה

אחרי מונדיאל מאכזב במיוחד, יותר ויותר קולות החלו לצוץ ולדווח שהסתיים עידן בנבחרת ספרד. אם כך, אמש (שני) נפתח עידן חדש ברגל ימין. ה"לה רוחה" החלה את מוקדמות אליפות אירופה 2016 עם 1:5 מרשים על מקדוניה בוולנסיה, כשהיא מציגה פנים חדשות.

ויסנטה דל בוסקה נשמע מרוצה מאוד מהתוצאה: "אנחנו יודעים שאיבדנו קצת מהקרדיט שלנו אחרי המונדיאל, ואנחנו צריכים לזכות בו מחדש לאט לאט. הכי טוב לעשות את זה על כר הדשא, ולא במילים. המטרה היא להמשיך לאגור נקודות כדי להעפיל ליורו 2016, והתחלנו עם 3 נקודות. ההופעה שלנו הייתה טובה, למרות שהייתי רוצה לראות יותר שטף במשחק".

"מוניר? זה אושר גדול שהוא מסוגל לעשות הופעת בכורה עם הנבחרת הבוגרת בגיל 19. כל עוד הוא משחק, בכל רגע אנחנו יודעים שיש בידינו חלוץ מהיר שיודע להבקיע", אמר המאמן הלאומי על החלוץ הצעיר שעלה מהספסל לרבע השעה האחרונה.

עם רגע כניסתו למגרש, אל-חדאדי, שנולד במדריד להורים מרוקניים, קשר את גורלו עם נבחרת ספרד. אך אביו, מוחמד, הבהיר שהכף הייתה יכולה לנטות בקלות גם לצד השני. "הוא אמר לי שהוא לא יודע מה לעשות, ושילך לשחק בנבחרת הראשונה שתזמן אותו. ספרד קראה לו קודם, אז הם לקחו אותו, אבל אם מרוקו הייתה מזמנת אותו, הוא היה הולך לשם", אמר אל-חדאדי האב.

"אנחנו צריכים להישאר סבלניים ובטוחים ביכולות של כל מי שמגיע לנבחרת. זו הייתה התחלה חיובית ואנחנו מוכרחים להמשיך בקו הזה", אמר סרחיו ראמוס בנוגע לנבחרת, והתפנה להתייחס לדרבי הקרוב בליגה: "מה שנחמד בכדורגל זה שתמיד יש לך הזדמנות לנקמה, ואנחנו מגיעים למשחק נגד אתלטיקו עם רצון וכוונה להחזיר על תוצאת הסופרקופה".