הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"נראה שצרפת כבר לא יודעת איך לנצח"

הטריקולור איכזבו, במולדת ביקרו. לוריס: "האופוריה נגמרה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.09.21 - 01:11
תחילת כתבה

לאחר שהשיגה 1:1 בלבד נגד בוסניה ביום רביעי הקודם, נבחרת צרפת קיוותה לחזור לחייך ולהשיג את 3 הנקודות כשיצאה להתארח אצל אוקראינה, אלא שפעם נוספת החבורה של דידייה דשאן נראיתה לא מספיק טוב ושוב סיימה ב-1:1 מאכזב ביותר, שהעניק לה 9 נקודות בלבד מתוך ה-15 האפשריות עד כה.

"יש לי ביטחון בשחקנים שלי. אני לא מבצע שינויים כדי פשוט לבצע שינויים", סיפר בסיום מאמן הטריקולור, דידייה דשאן. "המצב שלנו לא רע, אבל אנחנו תמיד יכולים לעשות טוב יותר. "המחצית השנייה שלנו הייתה הרבה יותר טובה מהראשונה".

לעומת זאת, שוער הנבחרת, הוגו לוריס, דיבר בסיום ונשמע פחות מרוצה: "חסרה לנו מחויבות ואגרסיביות. אנחנו חייבים לעשות טוב יותר. האופוריה של 2018 הסתיימה". במקביל, בעיתונים המקומיים לא ריחמו על החבורה של דשאן. "נראה שהם כבר לא יודעים איך לנצח. פעם נוספת הנבחרת הצרפתית מאכזבת להחריד. דשאן לא יכול להיות מרוצה מהתוצאה הזו", נכתב בצרפת.

המשחק הערב היה למעשה החמישי ברציפות שהטריקולור לא מצליחה לצאת עם ידה על העליונה, ובכך רשמה את תוצאת התיקו החמישית ברציפות, לראשונה בהיסטוריה שלהם. אגב, זו גם הפעם החמישית ברציפות שהנבחרת הצרפתית היא הראשונה לספוג את השער הראשון במשחק - לראשונה מאז 2010.