ראמוס: טירוף לדבר על סוף עידן בנבחרת ספרד

הבלם לא נבהל מה-5:1 הצורב להולנד: "זה ידחוף אותנו מול צ'ילה". צפו בו מדבר

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.06.14 - 23:13
תחילת כתבה

יממה לאחר ההשפלה ב-5:1 להולנד, בנבחרת ספרד מנסים לאסוף את השברים. מי שהתייצב מאחורי המיקרופונים הוא סרחיו ראמוס, שדווקא נראה בטוח ביכולת שלו ושל חבריו להתאושש לקראת המשך משחקי הגביע העולמי בברזיל.

"אנחנו מלאים בתשוקה, גאווה ומוטיבציה אז נוכל לעמוד במשחק הבא מול צ''ילה", הצהיר בלם ריאל מדריד, "אנחנו צריכים להתאושש ולא להשתגע. ברור שאי אפשר להתעלם ממה שקרה אתמול, אבל זה יהיה אלמנט שידחוף אותנו במשחק הבא. המפתח להצלחה בעבר היה שגם כאשר נכשלנו חזרנו מיד לעמוד על הרגליים. אנחנו צריכים לשאוף לנשמה, גאווה ורצון לנצח. לא נבכה על המשחק הזה שהיה גרוע באופן קולקטיבי".

על השאלה האם מדובר בסוף עידן מבחינת ספרד ענה: "אני מאמין שרוב האנשים במדינה מאמינים בנו. כל אחד יכול לחשוב מה שבא לו אבל לדעתי 98 אחוזים מאמינים בנבחרת ואנחנו חייבים להמשיך להחזיר להם. אי אפשר לדבר על סוף עידן, זה טירוף".

כעת הדברים של ראמוס יצטרכו לעמוד גם במבחן העצמאות. במחזור הבא של שלב הבתים ספרד תפגוש כאמור את צ'ילה, למה שמסתמן כמלחמת עולם. ניצחון יחזיר את השליטה לרגליים של "הרוחה", אך תיקו יסבך אותה בגדול, שכן התבוסה להולנד פגעה מאוד בהפרש השערים הספרדי. הפרש השערים, ולא מאזן הראש בראש, הוא שקובע במקרה של שיוויון נקודות בין הנבחרות.