הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מילוש תאודושיץ' הוא השחקן הטוב באירופה"

סרביה מתמוגגת מהעליה לגמר: "אפשר לנצח את ארה"ב". תסכול בצרפת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.09.14 - 09:07
תחילת כתבה

אף אחד לא סימן אותם לפני הטורניר, ובטח שלא אחרי שלב בתים בינוני. אבל נבחרת סרביה, בהנהגת מילוש תאודושיץ' שקלע 24 נקודות, גברה אמש (שישי) 85:90 על נבחרת צרפת והעפילה לגמר אליפות העולם נגד ארצות הברית. ואחרי ההופעה הזו, שמבטיחה להם מדליית כסף לפחות, הסרבים מאמינים שאפשר להדהים גם את האמריקנים.

"עשינו עבודה מדהימה. אנחנו צריכים לנוח ואז נשחק עוד משחק אחד נגד ארה"ב. תאודושיץ'? השחקן הכי טוב באירופה, הוא עושה את ההבדל, בכל משחק", אמר נמניה בייליצה, שתרם 10 נקודות למאמץ הקבוצתי.

"אנחנו נבחרת, וכשאנחנו משחקים כמו קבוצה אפשר לנצח כל יריבה", הוסיף הפורוורד, "אין עלינו לחץ, אבל אנחנו צריכים ליהנות ולנסות לנצח את הגמר. האמריקנים לא חייזרים, ננסה לגבור עליהם. אבל נפגוש את הכי טובים בעולם".

גם הסנטר ננאד קרסטיץ' לא זורק את המגבת לקראת הגמר: "אנחנו לא הולכים לפחד, זה בטוח. עכשיו הביטחון שלנו גבוה ויש לנו צ'אנס. יש שחקנים שלעולם לא מקבלים הזדמנות שכזו לשחק נגד נבחרת ארה"ב נהדרת בגמר אליפות העולם. זה צ'אנס מדהים לעשות משהו אדיר בחיינו".

בצד הצרפתי הייתה אכזבה עצומה, במיוחד לאור העובדה שאותה נבחרת צרפתית היא זו שהדיחה את ספרד. "אנחנו מאוכזבים כמובן. כפי ששיחקנו במחצית הראשונה, לא הגיע לנו לנצח", הודה בוריס דיאו, "הסרבים שיחקו כדורסל חזק וטוב יותר. אולי היינו עייפים מעט, אבל אפשר להאשים רק את עצמנו".

ניקולה באטום, שעם 35 נקודות הצעיד קאמבק הירואי מפיגור 18 נקודות והחזיר את צרפת עד למינוס 2 בדקות הסיום, הוסיף: "יש לנו חרטות, התחלנו את המשחק בצורה רעה משני צידי המגרש. היינו מוכנים למשחק נגד ספרד, אבל לא הערב. ואני לא יודע למה. יש תסכול כי הראנו שאנחנו מסוגלים לגבור על ספרד, לא יודע אם השחקנים חשבו שיהיה יותר קל הפעם".