"לקחת את הצלחת הביתה": באיירן תזכה הערב?

גורצקה לפני ברמן, שעשויה לרדת. וגם: המספרים של פליק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.06.20 - 15:00
תחילת כתבה

האלופה הנצחית של הבונדסליגה תוכל להשלים הערב (שלישי) אליפות שמינית ברצף. באיירן מינכן תתארח אצל ורדר ברמן מהמקום הלפני אחרון והיא יודעת שהמשימה תהיה לא פשוטה. "נגיע למשחק עם נחישות ומוטיבציה. אני רוצה לסיים את העבודה כבר ביום שלישי", אמר האנזי פליק בפתיחת מסיבת העיתונאים.

לאחר פתיחת העונה הרעועה של הבווארים פליק מונה לעמדת המאמן בתחילת חודש נובמבר ומאז היכולת של הקבוצה השתנתה ב-180 מעלות. בשביל להמחיש את הדומיננטיות של של הקבוצה, הגרמני מחזיק ב-89 אחוזי הצלחה ב-28 משחקים על הקווים.

הבשורה החיובית מגיעה מכיוונם של רוברט לבנדובסקי ותומאס מולר, שיחזרו לסגל לאחר היעדרות בשל כרטיסים צהובים. השניים יקוו להמשיך את היכולת הפנטסטית שלהם העונה, והגרמני יוכל לשבור את שיא הבישולים בעונה בבונדסליגה אם ישיג אחד נוסף.

"כששיחקתי ורדר ברמן התחרתה על האליפות ואני מעריך מאוד את העבודה שפלוריאן קוהפלדט עושה שם, אך אני לא מתכוון להעניק להם שום מתנות", התייחס פליק לאפשרות שברמן תרד ליגה לאחר 39 שנים. בעוד באיירן צפויה לזכות באליפות גם אם לא תנצח, עבור ברמן הפסד עלול להיות בגדר "גזר דין מוות", שכן הפער בינה לבין חוף מבטחים עומד כרגע על שלוש נקודות, שלושה מחזורים לסיום.

גם לאון גורצקה, אחד השחקנים שמציגים את הכושר הטוב ביותר בגרמניה מאז החזרה, התייחס למשחק הקובע: "התוכנית שלנו היא לקחת את הצלחת הביתה. אנחנו רוצים לסגור את הסיפור מוקדם". מאז שהקבוצה חזרה מפגרת הקורונה הקשר שהציג מהפך גופני אדיר רשם שלושה שערים ושלושה בישולים בשישה משחקים.