כריס לווה: "המנהלת לא שמה עלינו ז**, כל החרא עלינו"

אחרי עוד הפסד וכמעט ירידת ליגה, שחקנה של דינמו דרזדן הוציא תסכול על הלו"ז הצפוף ותקף את קברניטי הכדורגל בגרמניה: "האם דבר דומה היה קורה במינכן או דורטמונד?"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.06.20 - 08:10
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

לחזרה לשגרה ולחידוש משחקי הכדורגל יש לא מעט השלכות, כאשר הנפגעים הפוטנציאליים העיקריים הם השחקנים עצמם. אמש (חמישי) נשמע קול ביקורתי אמיתי ראשון על העומס בלוח הזמנים הצפוף, והוא הגיע מכיוונו של שחקן דינמו דרזדן מהליגה הגרמנית השנייה, כריס לווה.

הקבוצה ממזרח גרמניה התקרבת מאוד לעבר ירידה לליגה השלישית, אחרי שהפסידה 2:0 לקיל, ההפסד השלישי ברצף בתוך שישה ימים. בראיון בסיום ההתמודדות, לווה שיחרר את כל התסכול ותקף בצורה נחרצת את ראשי המנהלת של שתי הליגות הבכירות (DFL): "נראה לכם שמישהו מהמנהלת בכלל חושב אפילו לשנייה מה קורה אצלנו בראש? זה ממש לא אכפת להם, הם לא שמים ז** על זה. אנחנו משלמים את המחיר המ***ן על כל החרא הזה", הוא אמר בזמן שהוא על סף בכי.

כזכור, כל שחקני דינמו דרזדן נאלצו להיכנס לבידוד אחרי שזוהו חיוביים בבדיקות קורונה, מה שגרם לאיחור בחזרה לשגרת אימונים נורמלית. בהמשך הלו"ז כלל שמונה משחקים ב-22 ימים, ועבור קבוצה שנלחמת על החיים שלה נגד ירידה, זה לא מצב אידיאלי בלשון המעטה.

"אנשים יושבים במשרדים שלהם על כיסאות ששווים 5,000 יורו, הם מקבלים החלטות על הראש שלנו ואנחנו האידיוטים שסובלים בסוף", לווה הוסיף. "השאלה היא אם דבר דומה היה קורה למינכן או דורטמונד, או שזה רק לנו?". דרזדן נמצאת כעת במקום האחרון במרחק של 5 נקודות מהקו האדום, כשנותרו שני מחזורים לסיום העונה.