הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: דורטמונד עשויה לבצע מכירת חיסול

לא רק הולאנד וסאנצ'ו: אם הקבוצה לא תעפיל לאלופות, שמונה שחקנים יהיו על המדף

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.02.21 - 18:08

בורוסיה דורטמונד נמצאת במשבר גדול. ההפסד 2:1 לפרייבורג בסופ"ש הוריד אותה למקום השישי בטבלה, כאשר סכנת אי השתתפות בליגת האלופות מרחפת מעליה. בתקשורת הגרמנית דווח היום (רביעי) כי אם לא תצליח להגיע למפעל היוקרתי בעונה הבאה, הקבוצה של אדין טרזיץ' תערך למכירת חיסול.

ארלינד הולאנד, מלך השערים של הקבוצה, הוא השם הראשון שעולה מהדיווח. כאמור, הנורבגי המצויין מבוקש בהרבה מאוד קבוצות גדולות ולאחרונה הביעו בו עניין מנצ'סטר סיטי וצ'לסי. סעיף השחרור שלו יופעל רק בקיץ 2022 ויעמוד על 80 מיליון יורו, ולכן היא אם תחפוץ להרוויח עליו יותר, דורטמונד תצטרך למכור אותו לפני כן.

ב-WAZ צויין כי לא פחות משמונה שחקנים עשויים לעזוב, גם מתוך רצון למנוע הדרדרות כלכלית, כתוצאה מאי השתתפות בליגת האלופות. שם בולט אחר שהוזכר הוא ג'יידון סאנצ'ו, שכמעט הצטרף למנצ'סטר יונייטד בראשית העונה, ועשוי לעשות כך בתום 20/21 בלי קשר לתוצאות. לאחרונה דווח שדורטמונד תסכים למכור את הטאלנט האנגלי ב-100 מיליון יורו.

שחקנים נוספים שיהיו על המדף, אם וכאשר: מנואל אקנג'י, מוחמד דאווד, אקסל ויטסל, רפאל גריירו ואפילו שני הצעירים בני פחות מ-20: ג'וד בלינגהאם וג'ובאני ריינה.