ליגת ווינר
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 מכבי ראשל"צ 0 0 0
2 מ.כ. חולון 0 0 0
3 הפועל אשדוד 0 0 0
4 א.ס. רמה"ש 0 0 0
5 הפועל ראשל"צ 0 0 0
6 מ.כ. באר שבע 0 0 0
7 עירוני רחובות 0 0 0
8 מכבי קרית מוצקין 0 0 0
9 א.כ. נס ציונה 0 0 0
10 בני הרצליה 0 0 0
11 הפועל קרית אונו 0 0 0
12 מכבי דימונה 0 0 0
13 מכבי תל אביב 0 0 0

באיגוד יחקרו: ג'וקיץ פעל בצורה לא הולמת?

כדוריד: לאיגוד הגיע דיווח על זריקת תיק של שחקן נבחרת. המאמן ייענש?

אסף אקרמן
אסף אקרמן  05.08.14 - 19:12
ג'וקיץ'. באיגוד חוקרים את האירועים (דוד פליגל, איגוד הכדוריד)
ג'וקיץ'. באיגוד חוקרים את האירועים (דוד פליגל, איגוד הכדוריד)

תגיות: ג'וקיץ'כדוריד

תחילת כתבה

איגוד הכדוריד מתכוון לזמן את המאמן הלאומי דראגן ג'וקיץ' לבירור, זאת בעקבות טענות למספר מקרים של התנהגות בלתי הולמת של ג'וקיץ' כלפי השחקנים במהלך אליפות אירופה שהתקיימה באוסטריה בשבוע שעבר.

לטענת מספר שחקנים, ג'וקיץ' היה מאוד נוקשה ברמת המשמעת איתם ולאיגוד אף הגיע דיווח כי המאמן זרק בזעם את תיקו של אחד השחקנים בחדר ההלבשה, וגרם לחבלה בטלפון הסלולארי שלו, זאת אחרי שלא היה מרוצה מהיכולת על המגרש.

ג'וקיץ' ידוע במזג החם שלו ובדרישות הקפדניות, מה שגורם לו להתנהג לעיתים בצורה שאינה מקובלת בארץ ומביאה לביקורת כלפיו. במשחק מול רומניה על ההעפלה לאליפות אירופה של נבחרת העתודה, באחד מפסקי הזמן, המאמן הלאומי תפס בצוואר את אחד השחקנים כדי להעיר את הספסל. יש לציין שמאותה נקודה ישראל חזרה למשחק וניצחה. בכל מקרה, באיגוד ירצו לשמוע את המאמן על מנת שיסביר וייתן את גרסתו לדברים ויזמנו אותו אחרי שיחזור מחופשתו בסרביה.

"הוא מגיע עם שיטות מאוד קפדניות ואחרות ממה שאנחנו רגילים. לאנשים מבחוץ אולי זה לא נראה נחמד, אבל לא היתה כאן שום חציית גבול", אמר ראש המשלחת עופר קושמרו לאתר ערוץ הספורט, "הוא לא נותן שום הנחות לשחקנים וכנראה שכדי להצליח ככה צריך להתנהג איתם. אנשים מנסים גם להשתמש בבן שלי ולהגיד שהוא התנהג אליו באלימות אבל זה אינו נכון. אני ראיתי נבחרת שהיתה מאוחדת וניסתה לעשות את הכל כדי להצליח".

מאיגוד הכדוריד נמסר בתגובה: "איגוד הכדוריד חש סיפוק מכך שנבחרת העתודה הצליחה להגיע לאליפות אירופה. כל הנושאים המקצועיים והמנהליים הקשורים לנסיעה, יובאו לדיון בוועדה המקצועית ובהנהלת האיגוד, ולאחר שנשמע את כל הצדדים שנוגעים לעניין נתייחס בהתאם".