אחרי 17 שנה: סרוגו עוזב את מכבי ראשל"צ

אריק אלקלעי יחליף את היו"ר הוותיק. קליסקי מונה למנכ"ל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.07.19 - 19:02
זה שעוזב וזה שמתמנה. סרוגו ואלקלעי (חן קלדרון)
זה שעוזב וזה שמתמנה. סרוגו ואלקלעי (חן קלדרון)

תגיות: ליגת ווינר

תחילת כתבה

לאחר 17 שנה בתפקיד, אמש (רביעי) היה יומו האחרון של ראול סרוגו כיו״ר מועדון הכדוריד מכבי ראשון לציון. מי שיחליף אותו במשרה הוא אריק אלקלעי, כשאמיר אהרון יחליף את אורי קליסקי, שיעזוב את תפקיד המנכ"ל.

ראול סרוגו סיים את דרכו בראשון לציון בהתרגשות: ״אני נפרד בסיפוק רב ממועדון הכדוריד הטוב והמעוטר ביותר בכדוריד הישראלי בשני העשורים האחרונים. צברנו בשנים אלה הרבה מאוד חוויות קסומות גם בזירה המקומית וגם באירופה. כפי שהודעתי בעבר, אני עוזב בעל כורחי בשל עיסוקי הרבים ובמיוחד כנשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ.

"מאוד אתגעגע לכדוריד במכבי ראשון לציון. אני משוכנע שאריק ואמיר יובילו ויצעידו את המועדון הגדול הזה להישגים רבים כמיטב המסורת שלו כולל לקבוצות הנשים והגברים, למחלקת הנוער ולבית הספר לכדוריד אשר מגדל דורות של שחקנים למועדון ומאחל הצלחה לכולם.״

המנכ"ל הפורש קליסקי שיתף גם את רגשותיו: ״זוהי סופה של תקופה שלא אשכח כל חיי. מכבי ראשון לציון היה ביתי השני בשלוש שנים האחרונות והיום אני נפרד ממועדון ספורט שהצליח לשדרג את עצמו בכל הבחינות בשנים האחרונות. תודה גדולה לראול סרוגו שנתן לי את ההזדמנות ועשינו ביחד דברים מדהימים בתקופה זו. אני מאחל הצלחה רבה לאריק ואמיר ובטוח שיצליחו להצעיד את המועדון קדימה בכל החזיתות".

אריק אלקלעי שייכנס לתפקיד היו"ר, הוא איש עסקים בתחום ההייטק הבינלאומי, והיה בעברו שוער מכבי ראשון לציון ופעיל בהנהלת הקבוצה מספר שנים בתקופתו של יוסי גבע. כמו כן כיהן אלקלעי כיו״ר של מועדון הכדוריד של סביון. אמיר אהרון זכור כמרכז הקשוח של הקבוצה בשנים 2010-2014, עמה זכה ב-2 אליפויות ו-3 גביעים.

היו"ר הנכנס, אלקלעי: ״אני נרגש להתמנות לתפקיד באגודה בה גדלתי כשחקן ואותה אני מלווה שנים ארוכות. ראול הנחיל למכבי ראשון לציון תשתית נפלאה של עשייה, חזון וערכים ואני נכון, יחד עם השחקנים, צוות המאמנים, ההנהלה, אמיר אהרון ובמיוחד האוהדים, להמשיך, לפתח ולטפח את מכבי ראשון לציון בכדוריד ולהצעיד את המועדון קדימה".

אמיר אהרון: ״במכבי ראשון לציון עשיתי את שנותי היפות ביותר כשחקן. לקחת חלק מרכזי בניהול המועדון היא סגירת מעגל מרגשת במיוחד. יחד עם אריק , נמשיך את המסורת המפוארת של המועדון, תוך טיפוח שחקני הבית וחיבור הפעילים הרבים והקהל הצהוב הנפלא".