פורמולה 1: פטל יזנק מהפול פוזישן במלזיה

כמו במלבורן, אלוף העולם קבע את הזמן המהיר ביותר במקצי מוקדמות. אחריו יזנקו הנהגים של פרארי, מאסה ואלונסו

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.03.13 - 11:32
עוד פול פוזישן לפטל (gettyimages)
עוד פול פוזישן לפטל (gettyimages)
תחילת כתבה

כמו במירוץ הפתיחה במלבורן, גם במלזיה סבסטיאן פטל יזנק מהפול פוזישן. אלוף העולם מגרמניה היה הבוקר (שבת) הכי מהיר על המסלול בספאנג, ויעמוד מחר ראשון על הגריד. באוסטרליה זה הספיק לו רק למקום השלישי, ואת הטעויות שהוא ביצע שם הוא ודאי ינסה לתקן במירוץ השני של 2013.

כרגיל, בעורפו של פטל ינשפו כמו כרישים לא קטנים ומחר יזנקו מיד אחריו שני הנהגים של פרארי - פליפה מאסה שיזנק שני, ופרננדו אלונסו שקבע את הזמן השלישי המהיר ביותר במוקדמות. עד עכשיו זו פתיחת עונה לא רעה עבור פרארי, שמקווה לקרוא תיגר אמיתי על רד בול. אלונסו, שסיים שני במירוץ הראשון, ומאסה שחצה רביעי את קו הסיום, מקווים להופיע הפעם שניהם על הפודיום.

קימי רייקונן נהנה כנראה מהקאמבק שלו באוסטרליה, כי מחר הוא יזנק שוב מהמקום השביעי על הגריד. קשה לראות אותו מבצע עוד טיפוס מופלא בדרך לניצחון, אבל הוא בטח כוח שהחבר'ה מקדימה חייבים לספור. לואיס המילטון ממרצדס יזנק מהמקום הרביעי. מארק וובר, חברו של פטל ברד בול, מדורג חמישי וניקו רוזברג, שלא סיים את מירוץ הפתיחה, יזנק גם הפעם מהמקום השישי.

אחרי מירוץ מלזיה, סבב הפורמולה 1 ייצא לפגרה של שלושה שבועות, כאשר אחריה הנהגים יגיעו למסלול בסין (14 באפריל), משם ימשיכו לבחריין (21 באפריל), לפני שינחתו לשני מירוצים באירופה (ספרד ומונאקו).