הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רכבו של המילטון עלה בלהבות, רוזברג בפול

האם הגרמני יברח לחברו בטבלת הנהגים במירוץ הונגריה? פטל יזנק שני, בוטאס שלישי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.07.14 - 16:15
המילטון. המזל הרע שוב תוקף (gettyimages)
המילטון. המזל הרע שוב תוקף (gettyimages)

לניקו רוזברג יש הזדמנות נהדרת להגדיל עוד יותר את היתרון על פני לואיס המילטון בקרב הכל-מרצדס על המקום הראשון באליפות העולם של הפורמולה 1. בפעם השנייה ברציפות, הנהג הבריטי יזנק מחר (ראשון) מסוף הגריד במירוץ הונגריה, לאחר שרכבו עלה בלהבות, בעוד שרוזברג המשיך בדומיננטיות ולקח בפעם השישית את הפול פוזישן.

המילטון, שבשבוע שעבר התרסק במקצה הדירוג בגרמניה אך התאושש במירוץ עצמו והתברג במקום השלישי, לא הספיק לקבוע זמן ב-Q1 כשדליפת דלק ברכבו גרמה לדליקה והותירה אותו אומלל. אלוף העולם לשעבר יזנק מהשורה האחרונה לצד פסטור מלדונאדו, שלא קבע זמן גם כן. אגב, זו הפעם השנייה בתוך שבוע שאחד הרכבים עולים באש, לאחר שבמירוץ בגרמניה הדבר קרה לדניל קביאט מטורו רוסו.

רוזברג עצר את השעונים על 1:22.715 כדי להבטיח את המקום הראשון בגריד, וזאת למרות שהיה לו רגע של חרדה בפתיחת ה-Q3 כשיצא מהמסלול. סבסטיאן פטל מרד בול תפס את המקום השני, כאשר ואלטרי בוטאס (וויליאמס) המשיך ביכולת הטובה והתברג שלישי. דניאל ריקארדו רביעי ופרננדו אלונסו, כמעט כמו תמיד, יזנק חמישי. קימי רייקונן המשיך בעונה המתסכלת שלו כשכלל לא עלה ל-Q3 ויזנק רק מהמקום ה-17.

העשירייה הראשונה על הגריד:

1. ניקו רוזברג (מרצדס)
2. סבסטיאן פטל (רד בול)
3. ואלטרי בוטאס (וויליאמס)
4. דניאל ריקארדו (רד בול)
5. פרננדו אלונסו (פרארי)
6. פליפה מאסה (וויליאמס)
7. ג'נסן באטן (מקלארן)
8. ז'אן-אריק ורן (טורו רוסו)
9. ניקו הולקנברג (פורס אינדיה)
10. קווין מגנוסן (מקלארן)