זה מה שנשאר: ב"ש רוצה למנוע ממכבי לחגוג

סגנית המוליכה מוכרחה לנצח על מנת לדחות את הקץ. ברדה יחזור להרכב

רועי זריהן  02.05.14 - 10:35
ברדה וגבאי, יעצרו את מכבי?
ברדה וגבאי, יעצרו את מכבי?
תחילת כתבה

את המקום השני בטבלה הפועל באר שבע אמנם עדיין לא הבטיחה, אבל הכרטיס למוקדמות הליגה האירופית כבר מזמן בכיס. על כן, לחבורה מבירת הנגב נשארה בעצם מטרה אחת: למנוע ממכבי תל אביב לחגוג אליפות בווסרמיל.

האדומים, שניצחו 2:3 את האלופה שבדרך במגרש הביתי מוקדם יותר העונה, צריכים לנצח פעם נוספת על מנת לדחות את הקץ. "ברור שלא נשמח שמכבי ת"א תיקח פה אליפות, אבל אי אפשר לעשות יותר מדי חוץ מאשר לשחק את המשחק שלנו", אמר לוטם זינו.

"אנחנו במגמת שיפור, צריך לבוא ולהראות לאוהדים שלנו שלא נגמרה העונה. רוצים להוכיח שאנחנו יכולים להראות מה שעשינו בסיבובים הראשונים. אני מקווה שנבוא, ננצח ונתקדם לעבר המטרה שהיא הבטחת המקום השני", סיכם הקשר הצעיר.

למרות הרצון למנוע ממכבי לחגוג, בבאר שבע מבקשים לציין שהמטרה העיקרית היא לא לקלקל למכבי, אלא דווקא לנצח ובכך להתקרב לעבר הבטחת המקום השני. "זה נכון שאנחנו לא נמצאים בתקופה טובה, אבל אנחנו יודעים שניצחון אחד יקרב אותנו לעבר המטרה", אמר אלישע לוי שצפוי לחתום על חוזה חדש בימים הקרובים.

מבחינה מקצועית, אליניב ברדה צפוי לפתוח בהרכב, למרות הפציעה בשריר התאומים. "אליניב כבר אמר יותר מפעם אחת שהוא לא מתכוון לתת לפציעה הזאת למנוע ממנו לשחק", אמר שחקן בב"ש. בחלק האחורי, בן ביטון צפוי להמשיך כמגן ימני, כשאביתר אילוז ימשיך כמגן שמאלי. בהיעדרו של וויליאם סוארס, שאגב חזר לאימונים סדירים בשבוע שעבר, טומיסלב פאיוביץ' ימשיך לשתף פעולה עם גל אראל.

את הקישור יוביל כרגיל מאור בוזגלו, שרחוק בישול אחד מהשוואת שיאו של ג'ובאני רוסו (בישל 16 פעמים בעונה אחת). מי שיפתח בחוד הוא גליינור פלט. אגב, במועדון מקווים לקבל מהחלוץ תשובה לגבי עתידו בזמן הקרוב.

הרכב משוער: אוסטין אג'ידה; בן ביטון, טומיסלב פאיוביץ', גל אראל, אביתר אילוז; לוטם זינו, דויד הובר, מאור בוזגלו, סיראז' נסאר (דובב גבאי); אליניב ברדה, גליינור פלט.