חיפה מתלבטת לגבי גילי ורמוט: שכרו גבוה ויש חשש מפציעות

הירוקים בדילמה בנוגע לקשר של הפועל ועדיין שוקלים אם להגיש הצעה רשמית בענייניו. סטויינוביץ' התרשם משיר צדק. המועדון ינסה לצרף את אריאל הרוש מבית"ר רק אם שוער זר לא יגיע. שיימן חתם

תומר לוי
תומר לוי  04.05.14 - 15:57
גילי ורמוט. סימן שאלה (אלן שיבר)
גילי ורמוט. סימן שאלה (אלן שיבר)
תחילת כתבה

ההכנות לקראת העונה הבאה ממשיכות - אלכסנדר סטנוייביץ' עזב היום (ראשון)  את הארץ בחזרה לסרביה, כאשר במהלך הפגרה הוא ישוב לישראל כדי להמשיך את ההכנות לקראת העונה הבאה. בינתיים מי שהרשים אותו הוא שחקנה של קרית שמונה, שיר צדק, ששיחק נגד בני סכנין. המאמן צפה גם בדויד מנגה, אחמד עאבד, וויאם עמאשה, מוחמד כליבאת ומוחמד גאדיר.

בחיפה שוקלים האם לפנות להפועל ת"א בנוגע לגילי ורמוט, אך עדיין לא גיבשו החלטה בנושא. ורמוט מרשים את הצוות המקצועי, אך בחיפה מתלבטים לגביו בגלל השכר הגבוה, התשלום להפועל ת"א ונושא הפציעות הרבות של השחקן.

הקבוצה תפנה לבית"ר ירושלים בנוגע לאריאל הרוש רק אם אופציית השוער הזר תרד מהפרק. כרגע נושא הרוש נמצא על אש קטנה. וממועמדים לקבוצה לכאלה שכבר שם - שמואל שיימן חתם רשמית לעונה נוספת באמצעות סוכנו, שחר גרינברג, ואמור להתחרות על משבצת המגן השמאלי בעונה הבאה.

"חטפנו אמנם גול בדקה ה-90 שמנע מאיתנו ניצחון'', אמר שחקן בקבוצה, ''אבל זה פחות או יותר מסביר מה קורה איתנו כל השנה ולמה אנחנו נמצאים איפה שאנחנו נמצאים. נכון שתיאורטית אם היינו מנצחים היינו נקודה מהמקום הרביעי, אבל אם נשים את הדברים על השולחן, אנחנו לא במקום הזה וכנראה לא מסוגלים להתחרות על המקום ה-4. אולי טוב שהקבוצה לא תהיה באירופה בשנה הבאה ותעשה את ההכנות בשקט עם המאמן החדש".

יניב קטן הצטרף לרשימת השחקנים שסיימו את העונה, רשימה גדולה שלא מוסיפה כבוד לאופן שבו נראית מכבי חיפה בפלייאוף העליון. "כל משחק יורד שחקן או שניים מהמצבה ולמען האמת זה כבר נראה מביך", הוסיף שחקן בקבוצה.