בן שמעון ברמז למכבי: "מקווה לספורטיביות"

מאמן הפועל זקוק לנצחון של האלופה על חיפה בכדי להבטיח את המקום הרביעי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.05.14 - 23:44
(אלן שיבר)
(אלן שיבר)
תחילת כתבההפועל ת"א עשתה הערב (שלישי) צעד גדול לקראת הבטחת הכרטיס לאירופה, כשהגיעה לסכנין וניצחה 1:3, בדרך להעמקת האחיזה במקום הרביעי. כעת, רן בן שמעון ושחקניו יחזיקו אצבעות דווקא למכבי ת"א, שכן ניצחון של האלופה מול מכבי חיפה יסגור את הסיפור וישלח את האדומים לליגה האירופית כבר מחר.

"עכשיו אנחנו תלויים בעצמנו" אמר רן בן שמעון, "אבל גם בספורטיביות של היריבים, ואני מקווה שיבואו מחר ויהיו כאלה. אני בטוח שיהיה ככה, כי מחזור הירידה האחרון היה מדהים. נחכה עד שבת ונראה מה יהיה. עשינו ניצחון חשוב, עם שחקנים שזזו מהתפקיד שלהם. לפעמים זה יכול להיות כישלון, אבל היום, יותר מכל משחק אחר, זה היה ניצחון של שחקנים עם לב גדול. הפסדנו לבאר שבע הפסד כואב ואכזרי למרות ששיחקנו טוב. אפשר היה לבוא שפופים, אבל הם באו עם הרבה מוטיבציה וריכוז".

בנוגע לעתידו אמר המאמן: "יש לי חוזה בהפועל, טוב לי פה. מייצרים ספקולציות ועל זה בונים בניינים. אני לא רוצה להשתתף בשמועות האלה, טוב לי פה והכל יהיה בסדר".

מנגד, מרקו בלבול סיכם את ההפסד במבט כולל על העונה: "לסכנין יש עונה מצוינת, זה שאנחנו מתמודדים בפלייאוף העליון זה הישג גדול. היו הרבה שלא נתנו לי סיכוי להישאר בליגה, קל וחומר להיכנס לפלייאוף. אני גאה מאוד בבחורים, שעשו משחק מצוין. כשיהיה מה להודיע, נודיע".