גילי ורמוט עוזב בצדק, שהנהלת הפועל תחפש לעצמה קבוצה

אוהד אדום תומך בקשר הקבוצה ולא רוצה לעשות מנוי אחרי עשרות שנים. וגם: הבקשה מראשי המועדון. דעה

גיא לרנר  15.05.14 - 15:03
חיוך פרידה...?
חיוך פרידה...?
תחילת כתבה

גילי ורמוט פירסם היום בפייסבוק שאנשי הפועל תל אביב ביקשו ממנו לחפש קבוצה חדשה. לצערו, הוא לא הצליח להגיע איתם להבנות וגם כשהציע להפחית משכרו הסבירו שזה לו מיותר ושאין על מה לדבר. לאור זאת אני רוצה לומר, כבעל מנוי, שבמקביל אני מבקש מראשי הפועל תל אביב לחפש לעצמם קבוצה חדשה. גם אני לא מצליח להגיע איתם להבנות וכשכבר הגעתי בעבר הם לא עמדו בהן (ראה העלאת מחירי המנוי על מנת להביא את איתי שכטר), והם בדרך הבטוחה להחריב את המועדון הגדול הזה.

גילי ורמוט חושף: הבעיות שלי עם הפועל תל אביב

בואו נספר את האמת, למה גילי יעזוב. זה לא בגלל השכר שלו, הרי לכולם ברור שהוא יכול מחר בבוקר לקבל את השכר הזה ויותר במכבי - זה רק בגלל הניהול הכושל והעלוב שלהם. אין כסף לגילי, כי בשנה הבאה יצטרכו לשלם לאיליץ', שגרם יותר נזק מתועלת ומחזיק חוזה לשנה הבאה. לקולין, שגרם אפילו יותר נזק וגם הוא מחזיק חוזה לשנה הבאה. לגרזיצ'יץ', שגם הוא לא תרם וגם לו יש חוזה לשנה הבאה, לסאשה, שביום טוב הוא שחקן בינוני, וכמובן גם לו יש חוזה לשנה הבאה, לליאור לוי, מגן בינוני, עם חוזה לעוד עונה ועוד כהנה וכהנה שחקנים. אני לא רוצה להזכיר את כל הכשלונות להם אנחנו משלמים השנה מבלי שישחקו, או שאם שיחקו היה עדיף שלא, כמו זאב חיימוביץ', אורלנדיץ', שלא לדבר על תומר בן יוסף ועוד כמה מאמנים כושלים ובראשם הסקאוט הדגול מקפריסין, שאחראי לרוב הכשלונות האלו, רן בן שמעון.

הסיכום הוא פשוט: אין כסף לגילי, כי מנהלי הפועל תל אביב, ובראש הרשימה חיים רמון, הפקירו שמירה ונתנו למועדון להיכנס להתחייבויות חסרות הגיון לשחקנים בינוניים במקרה הטוב, ושיעבדו לצורך כך את עתיד המועדון, ומוציאים למכירת חיסול את כל נכסיו. למי שלא מבין, גילי הוא נכס. שחקן אדיר עם נשמה וכזה הוא גם דמארי, ובשוק של היום הסיכוי להביא או למצוא שוב שחקנים כאלו, הוא נמוך עד אפסי. אבל מהנהלה שהעדיפה להביא את אלמוג כהן על פני ערן זהבי, באמת לא צריך לצפות לכלום.

לסיכום, אבהיר באופן ברור וחד משמעי, כי אם גילי ישוחרר, וההנהלה הנוכחית תישאר, הרי שאחרי עשרות שנים, לא אחדש את המנוי ואני בטוח שכמוני עוד רבים אחרים. לגילי עצמו, אוכל לומר רק, בצער גדול ובאהבה גדולה, שאין לי כל טענה אליו, שיילך לחופשי ושיזכה להצלחה בכל מקום אליו יעבור, אבל אם אפשר שלא יירה עלינו בדרבי.