יברח להפועל חיפה? בוריאן עיכב את חתימתו

השוער עוד לא העביר את החוזה, חשש שגם קבוצה מגרמניה מעוניינת בו

תומר לוי
תומר לוי  24.05.14 - 11:39
עטר עדיין מחכה לשוער (אלן שיבר)
עטר עדיין מחכה לשוער (אלן שיבר)
תחילת כתבה

אחרי עידן קאלה דרשלר הפועל חיפה מקווה לצרף בקרוב שוער חדש. המועמד הבכיר של האדומים הוא השוער הקנדי מילאן בוריאן, אבל בינתיים ישנם עיכובים שמונעים את חתימתו הסופית על החוזה בקרית חיים.

הקנדי כבר סיכם לשנתיים חיפה ואתמול גם היה אמור לחתום על ההסכם, אך לא עשה את זה. יואב כץ כבר חתם על החוזה, אבל נראה שישנה קבוצה מגרמניה שמתעניינת גם היא בשוער, מה שעלול להביא לפיצוץ העיסקה.

אמש עמד בוריאן בשערה של נבחרת קנדה במשחק הידידות נגד בולגריה, שהסתיים ב-1:1. הוא היה אמור לשלוח את ההסכם חתום אחרי המשחק אך בסופו של דבר לא עשה זאת. למרות זאת בקבוצה מאמינים כי בסופו של דבר הוא יחתום.

כזכור, השוער הוצע לקבוצה כבר באפריל האחרון. מדובר בשחקן ממוצא סרבי, בן 26, ששיחק בעבר בסיבאספור הטורקית ו-ואסלוי הרומנית. כמו כן, יש לו 16 הופעות במדים הלאומיים של קנדה.

בתוך כך, הקשר ששיחק בעבר במועדון, כפיר לייבוביץ', חתם בקבוצת האוהדים הפועל שפירא חיפה, שתקום העונה בליגה ג'. לייבוביץ', שגדל בקבוצה והיה שותף לאליפות ההיסטורית, שיחק בשנים האחרונות בליגה א', והוא אמור להיות הסנונית הראשונה מבין שורת שחקנים המזוהים עם המועדון. ביום שלישי, ה-10.6, יתקיים טקס ההשקה של עמותת 'עיר הפועלים' וקבוצת האוהדים על שם שפירא.