"לאן הגענו? שחקנים לא רוצים לחתום בבית"ר"

בבירה חוששים: המשבר בין השחקנים לטביב מונע מרכש פוטנציאלי להצטרף

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  05.06.14 - 07:30
טביב. מה קורה בבית"ר?
טביב. מה קורה בבית"ר?
תחילת כתבה

כמעט כמו בכל קיץ, הביטוי "יכול היה להיות יותר טוב" - מתמצת במדויק את הלך הרוח בבית"ר ירושלים. המצב הבעייתי ביחסים בין אלי טביב לשחקנים במועדון גורם למנחם קורצקי לחשוש כי בשל כך, ישנם שחקנים שפשוט לא מעוניינים להגיע.

מספר סוכנים, ששוחחו עם קורצקי לגבי אופציות לרכש, טענו כי ישנם שחקנים שמעדיפים למצות אופציות אחרות מאשר להגיע לבית"ר. כזכור, טביב קנס את השחקנים במשכורת חודשית לאחר שהחרימו את האימון לפני משחק הליגה מול רמה"ש, דבר שהביא לתסיסה במועדון. "עד לאן הגענו? שחקנים חושבים אם לבוא לבית"ר או לא?", אמר גורם בבית"ר.

המאמן, שיחזור לארץ אחרי חופשה ארוכה בתאילנד, ייפגש בימים הקרובים עם המנכ"ל עומר עצמוני כשבשלב הראשון השניים ינסו לקדם החתמת שחקנים זרים. אחד מהם הוא אדם קוקושקה, הבלם הפולני בו מעוניין קורצקי, אך הוא מתחיל לאבד את הסבלנות.

השחקן הביע נכונות לבוא לארץ והסכומים אף נסגרו בין סוכניו לבין טביב (כ-140 אלף יורו לעונה), אך שחקן נבחרת פולין לשעבר טרם חתם על החוזה. אתמול הוגשה לו הצעה לחתום בטורקיה בשכר גבוה יותר, אבל הוא ייתן לבית"ר עדיפות מאחר שכבר נתן מילה לסוכניו שיבוא לשחק בישראל. "טביב חייב להחתים אותו לפני שיהיה מאוחר מדי", אמרו בבירה.

ב-10 ביוני יגיעו עורכי הדין של בית"ר ונציגי ההסתדרות לבית הדין לעבודה בעקבות התביעה שהגישו כנגד המועדון. מספר שחקנים שסיימו חוזה התבקשו על ידי ההסתדרות להגיע לבית הדין כדי להביע תמיכה, כשגם שחקנים מקבוצות אחרות עשויים להיות נוכחים.