פניית פרסה: הפועל ת"א חזרה בה מפיטורי מרדכי

רק 3 ימים אחרי שפוטר, המנהל המקצועי של הנוער קיבל הודעה הפוכה לגמרי ועורך דינו ממתין להכרזה חד משמעית של הקבוצה. ברקוביץ' נפגש עם גוזלן, החלוץ אמר כי הוא מעוניין להגיע להפועל

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  11.06.14 - 17:47
ברקוביץ'. עוד קצת בלאגן בהפועל (צילום: אלן שיבר)
ברקוביץ'. עוד קצת בלאגן בהפועל (צילום: אלן שיבר)
תחילת כתבה

האם הפועל תל אביב חוזרת בה מפיטורי המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, איתי מרדכי? נראה שכן. היום (רביעי) הגיע מרדכי למתחם חודורוב על מנת להמשיך לעבוד, כשחשב המועדון יניב משולם הודיע לו כי הקבוצה חוזרת בה מהחלטת הפיטורים.

עם זאת, פרקליטו של מרדכי, עו"ד שי טל, דורש מהקבוצה להודיע על כך בצורה מסודרת וחד משמעית בכלי התקשורת. כזכור, רק אתמול פירסמנו שמרדכי דרש מהאדומים באמצעות עורך דינו כ-250 אלף ש"ח דמי פיצויים.

במכתב ששלח פרקליטו של מרדכי להנהלת המועדון נכתב: "היום הודעתם למרשי באופן מפתיע באמצעות מר יניב משולם כי אתם חוזרים בכם מהודעת הפיטורים ואף הוריתם למרשי לשוב לעבודתו כרגיל... ככל והודעתכם על חזרה מפיטורים נעשתה בתום לב דורש מרשי שתלווה גם בפרסום  בכלי התקשורת בין היתר על מנת להקטין את הנזק שנגרם למרשי ואת חוסר הוודאות שאופף את המשך העסקתו".

מהפועל נמסר: "כפי ששמרנו על חיסיון תוכן השיחות שערך מרדכי עם אנשי המועדון עד כה, נמשיך לעשות כן גם כעת. סגנון כזה של שיח באמצעות התקשורת אינו מקובל ואינו ראוי בקרב אנשי מועדון הפועל ת"א".

בתוך כך, הפועל ת"א הודיעה שברקוביץ' נפגש אמש בביתו עם שובל גוזלן ואביו של השחקן. גוזלן אמר בפגישה הלילית לברקוביץ' כי הוא מעוניין לשחק רק בהפועל ת"א. אולם נכון לעכשיו מכבי חיפה לא נותנת לשחקן אישור להתאמן במועדון האדום. הירוקים מהכרמל בוחנים את כל האופציות שיש עבור השחקן, כאשר המטרה שלהם היא להשאילו לקבוצה בה יזכה לדקות המשחק המירביות - והפועל רעננה חזק בתמונה מהבחינה הזו. בשיחות סגורות הצוות המקצועי הביע תקווה שהיחסים בין ברקוביץ' ליעקב שחר לא יפגעו ברצון השחקן לעבור להפועל.

הצוות המקצועי התרשם אתמול מעדן שרם ומפיליפ אבו מאנה ששיחקו בהשאלה בהפועל הרצליה ובית"ר ת"א/ רמלה בהתאמה. שחקן נוסף שעל הפרק הוא חלוץ קטמון, עידן שמש, שצפוי להתחיל את האימונים עם הקבוצה בשבוע הבא.

מנכ"ל מחלקת הנוער גיל עמית, הפורש מתפקידו, נפרד היום מהמועדון ואמר: "הייתה זו שנה משמעותית ומלאת תוכן ואתגר עבורי ועבור המחלקה. אני מודה למועדון הפועל ת"א על הזכות שניתנה לי להשפיע על דור העתיד של המועדון, הן מבחינה מקצועית ויותר חשוב בהבט החינוכי, ערכי, אנושי. דלתי נשארת פתוחה תמיד בשביל הפועל ואני מאמין שזה הדדי. אני מאחל מכל הלב, הצלחה לברקוביץ והצוות במחלקה ובמועדון כולו , אדום עולה"