איל ברקוביץ' נגד לוזון: "שחקנים הם לא רכוש"

מנג'ר הפועל ת"א זועם: "רצונו של דמארי שונה מהאינטרסים של עמוס. לא ניתן לכפות על שחקן התקשרות ולעבור קבוצה בניגוד לרצונו".

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  06.07.14 - 19:18
הסערה הזו לא תדעך בקרוב
הסערה הזו לא תדעך בקרוב
תחילת כתבה

סאגת עומר דמארי ממשיכה לעורר הדים, וקשה לראות את הסערה הזו דועכת בקרוב. למעשה, כנראה שאנחנו רק בהתחלה. אחרי שפרסמנו כאן לראשונה כי עומר דמארי חתם על הארכת חוזה בהפועל ת"א, נדמה שבמכבי ת"א ואצל עמוס לוזון מתקשים לקבל זאת.

כזכור, לוזון, המחזיק במחצית כרטיסו של החלוץ מעוניין למכור אותו לצהובים, אך דמארי כבר הצהיר כי הוא מתנגד לשחק אצל היריבה העירונית. הערב (ראשון) נכנס למערכה גם איל ברקוביץ', שלא התאפק והגיב על הניסיונות של מכבי פ"ת ונשיאה לשלוח את השחקן מצד אחד של ת"א לשני.

"ככל הנראה, מכבי פ"ת ועמוס לוזון אינם מבינים ששחקנים אינם רכוש", אמר איל ברקוביץ'. "יש להם רצונות, מחשבות ושאיפות משלהם, גם אם אלו אינם עולים בקנה אחד עם האינטרסים הכלכליים של עמוס לוזון". 

"לא ניתן לאכוף על שחקן התקשרות ולא ניתן להכריח אותו לעשות דבר בניגוד לרצונו", הוסיף. "מועדון הפועל ת"א כיבד את רצונו של עומר ומודה לו שהוא בחר להמשיך ולשחק כאן. המועדון לא כפה, ולא יכול היה מוסרית ומשפטית, לכפות עליו לעבור קבוצה כלשהי בניגוד לרצונו".