הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בית"ר לא תמתין לנצח: למנדס יש יומיים להשיב

הירושלמים יעברו למטרה הבאה אם השחקן לא יצור קשר. ארסו יגיע למחנה מספרד

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.07.14 - 10:32
הכדור במגרש שלו. מנדס (GETTYIMAGES)
הכדור במגרש שלו. מנדס (GETTYIMAGES)

בבית"ר ירושלים ממשיכים להמתין לתשובתו של חסוס מנדס. בבירה מקווים שהקשר ישיב בחיוב, אך אם הוא לא יאשר את החוזה שנשלח אליו שלשום בתוך 48 שעות, במועדון יעברו לחפש שחקן זר אחר. בינתיים, במחנה האימונים בגרמניה השחקנים מדווחים על אווירה מעולה.

בכדי להוכיח לשחקנים כמה האחדות היא קריטית מבחינתו, החליט מנחם קורצקי לקשור במהלך האימון את עיניהם של אופיר קריאף, מור שקד, בן רהב וחנן ממן, וביקש מהם לא לסטות מהדרך. אחרי שכל שחקן בנפרד לא הצליח לעמוד במשימה, ביקש המאמן מהשחקנים לצעוד ביחד כשהם מחזיקים ידיים והם עמדו במשימה. "כל האורחים שהיו ליד המגרש מחאו כפיים והבינו מה המאמן ניסה להוכיח", אמר אחד השחקנים. קורצקי הסביר: "תראו מה קורה כשאנחנו מאוחדים ומלוכדים. זה מה שאני רוצה לראות בקבוצה השנה".

סזאר ארסו, שביום רביעי מיהר לעזוב את ישראל לביתו שבספרד בשל תפוגת ויזת התייר שלו, אמור לנחות במחנה מחר. בקבוצה מקווים שגם דושאן מאטוביץ', שקיבל אישור לצאת לסרביה לאחר שבנו אושפז עם דלקת בתוספתן, יגיע בתחילת השבוע.

קורצקי הודיע לשחקנים שלא יעבור לסדר היום על הבאת טלפונים למחתם האימונים או לאיצטדיון. המאמן נזף בשחקנים על כך שהתעסקו בטלפונים כמה דקות לפני משחק האימון מול מ.ס אשדוד ביום שני האחרון, והחליט לחדד את הנהלים. במקביל, הודיע המאמן כי שחקן שיסתובב בשעות לילה מאוחרות במחנה ייקנס. "אני מבין את הצורך בצחוקים ואני בעד זה, אבל תשבו בחדרים, תפעילו שיקול דעת ואל תעברו את הגבול. אנחנו הקבוצה שצריכה להתגבש יותר מכולן,כי זו קבוצה חדשה לגמרי" אמר קורצקי.