מכירת חיסול? קבוצה מצרפת מתעניינת בזגורי

קבוצה מהליגה הצרפתית הביעה עניין בקשר, אך סעיף השחרור שלו - 800 אלף יורו - מונע בשלב זה התקדמות במו"מ. הקבוצה תערוך הערב אימון מסכם לקראת משחק הגומלין מול אסטנה הקזחית (3:0)

שירי אלג'ם, שליחת ערוץ הספורט לקפריסין  23.07.14 - 09:50
זגורי, גם הוא יעזוב? (אלן שיבר)
זגורי, גם הוא יעזוב? (אלן שיבר)
תחילת כתבה

אייל ברקוביץ' הבהיר כי יפעל בחודשים הקרובים למען הבראת הפועל תל אביב - ונראה כי הוא ממש לא מבזבז זמן. לאחר עזיבתו של עידו חג'ג', על מנג'ר האדומים נכפתה מציאות שונה מזו שקיווה לה ושני השחקנים עליהם רצה לבנות את הקבוצה - גילי ורמוט ועומר דמארי - צפויים לעזוב בקרוב מאוד. וזה לא הכל.

לאתר ערוץ הספורט נודע כי קבוצה מהליגה הצרפתית הביעה התעניינות בישראל זגורי, אולי השחקן הבכיר ביותר בסגל של הפועל ת"א אם לוקחים בחשבון שוורמוט ודמארי יעזבו. יחד עם זאת, סעיף השחרור של זגורי - 800 אלף יורו - מונע נכון לעכשיו התקדמות במשא ומתן. בכל מקרה, גורמים במועדון מספרים כי ברקוביץ׳ הבהיר לזגורי כי בונה עליו לעונה הקרובה ורואה בו שחקן מפתח.

כאמור, ברקוביץ' מבין כי יצטרך להיפרד משני כוכביו ופועל על מנת לקדם את המהלך. כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, האיש החזק בהפועל הציע למכבי חיפה את ורמוט תמורת כסף ושחקן או שניים מקבוצת ״המנודים״, והוא לא הסתפק רק בזה, אלא גם הציע את דמארי לירוקים.

בעניין אחר, לאחר הלילה הלא פשוט שעבר עליהם בעקבות פטירתו של ניצן שירזי ז"ל, היום (רביעי) יחלו השחקנים בהכנות למשחק הגומלין ביום חמישי מול אסטנה - משחק שייערך באיצטדיון אנטוניס פפדופילוס (האיצטדיון של אנורתוזיס פמגוסטה).

בהפועל ת"א יודעים שיהיה קשה מאוד לבצע מהפך לאחר התבוסה בקזחסטן (3:0), על אחת כמה וכמה שהמשחק לא משוחק בבלומפילד. האדומים יהנו בכל זאת מתמיכתם של עשרות בודדות של אוהדים, שחלקם (מארגון ״האולטראס״) כבר נחת אתמול עם הקבוצה.