בכורה לגרזיצ'יץ' וצמד למלמד, 0:2 למכבי פ"ת

בן שמעון ניצח את שופרוני ההונגרית. שחקני הקבוצה הצטלמו עם דגל ישראל

רועי זריהן  26.07.14 - 21:49
שחקני פ"ת עם הדגל. הלב עם החיילים
שחקני פ"ת עם הדגל. הלב עם החיילים
תחילת כתבה

מכבי פתח תקווה נמצאת בימים אלה במחנה באוסטריה, אבל למרות המרחק ואולי דווקא בגללו, השחקנים החליטו להביע את תמיכתם בתושבי המדינה בכלל ובחיילי צה״ל בפרט: הם הצטלמו עם דגל ישראל ענקי בלובי של המלון בו הם שוהים. גם את תפילת יום שישי שקיימו אמש, הקדישו השחקנים, הצוות המקצועי והנהלת הקבוצה לחיילי צה"ל.

מאוחר יותר, הערב (שבת) קיימו המלאבסים את משחק האימון השני שלהם במחנה - ואחרי שסיימו ב-0:0 מאכזב במשחק הקודם - הפעם זה הלך טוב בהרבה. הכחולים גברו 0:2 על שופרוני מהליגה ההונגריה השניה, כאשר גיא מלמד כבש את שני השערים. הסיפור המרכזי מגיע מכיוונו של בראיין גרזיצ'יץ', שערך את הופעת הבכורה, פתח בהרכב והציג משחק טוב מאוד.

בתוך כך, אחרי עזיבתו המפתיעה של קוסטאדין האזורוב, רן בן שמעון יודע שהוא חייב להתחזק בחלק ההתקפי. על כן, בימים הקרובים יגיעו למחנה מספר שחקנים להתרשמות.

עובדה שמעניקה הרבה מאוד סיבות לאופטימיות היא מכירתו העתידית של עומר דמארי, מכירה שתכניס לקופת המועדון לא פחות מ-4 מיליון שקלים, סכום שיאפשר לקבוצה להעביר את התקציב שלהם ללא שום בעיה ובנוסף יאפשר לבן שמעון ומנהל הספורטיבי, עומר גולן, מרחב תנועה גדול יותר בכל מה שנוגע לשחקני רכש נוספים.