"חששנו שתהיה קטטה, אך שמנו את האגו בצד''

קלינגר ואשדוד שבו לארץ אחרי התקרית בפולין. ג'קי בן זקן: "רגעים לא נעימים"

רועי זריהן  28.07.14 - 11:01
תחילת כתבה

מ.ס אשדוד נחתה הבוקר (שני) בישראל לאחר שחזרה ממחנה האימונים בפולין. במועדון עדיין מנסים לעכל ולהתמודד עם אירוע התקיפה שעברה הקבוצה לפני שלושה ימים, כשחבורה של 20-30 חוליגנים גלוחי ראש הגיעה לבית המלון שבו שהתה הקבוצה והתעמתה פיזית עם הבעלים ג׳קי בן זקן, ניר קלינגר ומספר אנשי צוות נוספים.

במהלך העימות, אותם מתפרעים ריססו את אנשי אשדוד בגז פלפל ואף ניסו לחדור לבית המלון על מנת להתעמת עם השחקנים.  בן זקן, אנשי הצוות של אשדוד והאבטחה המקומית הצליחו למנוע את כניסתם כשבאותו הזמן קיבלו השחקנים הוראה להישאר בחדרים. למחרת החליט הבעלים של אשדוד להעביר את הקבוצה למלון אחר הממוקם במרכז העיר ורשה ולפנות בוקר, כאמור, חזרה הקבוצה ארצה.

"היו רגעים לא נעימים, הכל הגיע בהפתעה'', אמר ג'קי בן זקן. ''אני וניר קיבלנו גז בעיניים, הם חבטו במנהל הקבוצה. טוב שזה נגמר רק ככה, הפכנו את זה לדבר טוב ועזבנו את המלון. בסיכום הכללי היה מחנה טוב מבחינה מקצועית. היו כמה שעות של פחד כי הם נותרו במקום עד שדיברנו עם השגרירות בוורשה ששלחה אוטובוס. כנראה שמחנות האימונים יתקיימו בצורה שונה מעכשיו".

"זו היתה סיטואציה לא נעימה, די מפחידה כלפי השחקנים כי חששנו שזה יגיע לקטטה'', הוסיף ניר קלינגר. ''פעלנו נכון, שמנו את האגו בצד והכנסנו אותם לתוך המלון. היתה תקיפה כלפי 4-5 אנשים מהצוות. האווירה היתה פחות טובה בגלל המצב בארץ, אבל מבחינה מקצועית, השגנו את מה שרצינו. הסיטואציה אפילו איחדה אותנו. בסך הכל ותחת התנאים, המחנה היה מוצלח".

"זה בא לנו בהפתעה ואנחנו שומעים צעקות", אמר רועי בקל, "היה קצת לא נעים. ניר וג'קי הרחיקו את השחקנים שלא נקלע לאיזושהי תגרה ולשמחתי זה נגמר רק ככה".