בדרך לבירה? בית"ר י-ם פנתה למכבי תל אביב לגבי מיטרוביץ'

פרסום ראשון: קורצקי מעוניין מאוד בקשר, שיכול לשחק גם כבלם. אם הסרבי יגיע, לא יצטרף חלוץ נוסף. קיימת אופציה שהאלופה תשתתף בשכרו. חנן ממן טרם חתם וכרגע לא יכול להירשם בסגל לגביע הטוטו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  11.08.14 - 10:00
בסוף הוא בכלל יגיע לטדי? מיטרוביץ'
בסוף הוא בכלל יגיע לטדי? מיטרוביץ'
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים מנסה להמשיך להתחזק: הקבוצה מהבירה בדקה בימים האחרונים את האפשרות להחתים את ניקולה מיטרוביץ'. שיחות רשמיות בין בית"ר למכבי תל אביב, שם מחזיק הקשר הסרבי בחוזה לעונה הקרובה, החלו - והצוות המקצועי מעוניין בו מאוד.

אלי טביב יכריע יהיה זה שיכריע בנושא, אך נראה כי למרות שהשקיע למעלה מעשרה מיליון שקלים העונה ברכש, הוא יסכים לצירופו של מיטרוביץ'. עם זאת, במקרה כזה, בית"ר לא תצרף עוד חלוץ.

מנחם קורצקי יודע שמיטרוביץ' יכול לשמש גם כבלם במקרה הצורך, כפי שעשה לא פעם במכבי ת"א, ולכן הדבר מטה את הכף לטובת החתמתו. בבירה מעריכים שישנו מצב שמכבי ת"א גם תשתתף בשכרו של השחקן.

במקביל, בבית"ר שוחחו עם מספר שחקנים במכבי ת"א, שהמליצו על הקשר. כזכור, גם הפועל באר שבע רצתה את הסרבי אך, החשש שלו להגיע לדרום בצל מבצע "צוק איתן" גרם לאלישע לוי לעבור לאופציה הבאה.

בנושא אחר, טביב המריא לארה"ב, אבל עדיין לא פתר את נושא החוזה של חנן ממן, שלומי אזולאי ושמוליק מלול. על כן, השלושה שלא עברו בקרה לא יכולים בשלב זה להירשם למשחק ביום רביעי מול הפועל פתח תקווה במסגרת גביע הטוטו.

בין ממן לבית"ר ישנו זיכרון דברים, אך סעיף האופציה לעונה הבאה מהווה מכשול. סוכניו של ממן, דודו דהאן ובועז גורן, העריכו כי הנושא יסתדר בקרוב. לגבי אזולאי, קבוצתו לשעבר ראשון לציון דורשת לקבל את דמי הרכישה בתשלום אחד, ולגבי מלול ישנו רצון מצד השחקן להחזיק באחוזים בכרטיס דבר שמונע את חתימתו. "שלושתם מתאמנים ואנחנו מקווים שהדברים יסתדרו במהירות האפשרית", אמרו בבירה.