הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הנבחרים: ה-11 הכי מבוקשים בליגת החלומות

יותר מ-20 אלף גולשים כבר הקימו קבוצה בליגת החלומות. בדקנו מי השחקנים שהכי הרבה "מנג'רים" בחרו וגילינו נתון מפתיע: מעל ל-50 אחוז מהם לקחו את שובל גוזלן. מי אחריו ברשימה? כנסו ואולי תופתעו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.08.14 - 16:18

ליגת החלומות המשודרגת של ערוץ הספורט ממשיכה לתפוס תאוצה. עשרות אלפים כבר נרשמו למשחק הווירטואלי שיהפוך את העונה הקרובה של ליגת העל לחגיגה גדולה. לאחר מספר ימי הרשמה ולפני פתיחת הליגה, החלטנו להביא עבורכם את סיכום הימים הראשונים של הרכבת הקבוצות. מאות שחקנים עומדים לרשותכם, אבל לצורך הרכבת הקבוצה, בחרתם הרכב שמונה 11 שחקנים במערכים שונים.

השחקן המבוקש ביותר בליגת החלומות העונה, באופן לא מפתיע, הוא ערן זהבי. מלך שערי ליגת העל בעונה הקודמת נמצא בלמעלה מ-11,500 קבוצות שונות ומוביל בפער ניכר על יתר השחקנים מבין 11 הנבחרים.
המקום השני הוא, לטעמנו, המפתיע ביותר. מכבי חיפה ויתרה על שירותיו העונה והשאילה אותו להפועל תל אביב, עובדה שלא מנעה מכם לבחור בו בהמוניכם – אנחנו מדברים כמובן על שובל גוזלן שנבחר כבר ליותר מ-7,700 קבוצות.

את מקומות 3-4 חולקים שני קפטנים, כל אחד בקבוצתו. ערן לוי ממכבי נתניה ושיר צדק מקריית שמונה צורפו לכ-7,000 קבוצות עד כה והיד עוד נטויה. מלך הבישולים בעונה שעברה, מאור בוזגלו, נמצא כרגע במקום החמישי מבין הנבחרים עם כ-6,000 בחירות. מיד אחריו, במקום השישי, חלוצה הקמרוני של מכבי חיפה, מוהמדו אידריסו, שנבחר ליותר מ-5,300 קבוצות.

השוער הבכיר במשחק עד כה, לפי הבחירות שלכם, עומד בין הקורות של קריית שמונה והוא גיא חיימוב (מקום 7) שמתקרב בצעדי ענק להיות חבר ב-5,000 קבוצות. את רשימת ה-11 הכי מבוקשים נועלים וויליאם סוארס (8), רועי קהת (9), אנתוני נוואקמה (10) ויוסי בניון (11) שנבחרו כל אחד ליותר מ-4,000 קבוצות.

באופן די מפתיע, בין השחקנים שלא הצליחו להתברג לרשימה נמצאים רובן ראיוס, חן עזרא, עדן בן בסט, שלומי ארבייטמן וגילי ורמוט. מה דעתכם על הבחירות של עשרות אלפי המאמנים? טקבקו וספרו לנו מי הפתיע אתכם שנשאר מחוץ לנבחרים.