הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בפעם הראשונה בצהוב: פאקו העביר אימון בכורה במכבי

הצהובים נחתו בישראל, אך המאמן הספרדי, שהחליף השבוע את אוסקר, כבר כינס את השחקנים במלון בקפריסין, אחרי ההדחה מול אסטרס. ביום ראשון פאקו יוצג במסע"ת, ובאותו ערב הוא כבר יעמוד על הקווים בדרבי

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  29.08.14 - 14:18

ההדחה מהליגה האירופית, למרות ניצחון 1:3 על היוונים בגומלין בקפריסין, סיימה אמש (חמישי) את דרכה של מכבי תל אביב העונה באירופה אבל גם בישרה רשמית על פתיחת עידן חדש - עידן פאקו. המאמן הספרדי, שהחליף רק ביום שלישי את אוסקר המתפטר, צפה במשחק מהיציע והיום העביר אימון ראשון בצהוב.

  • ראשון, 20:20, ישיר ב-5LIVE: הפועל ת"א מול מכבי ת"א
  • גביע הטוטו שוב כאן - שידורים ישירים בערוץ הספורט
  • שחקני מכבי תל אביב התכנסו לאימון שחרור במלון בקפריסין, לפני שיצאו לשדה התעופה בדרכם חזרה לישראל. במסגרת האימון ערך להם פאקו שיחת פתיחה רשמית, אחרי הדברים הקצרים שנשא בפניהם לפני שעלו אתמול על הדשא למשחק מול אסטרס.

    "יהיה לנו את כל הזמן שצריך כדי להכיר אחד את השני, אבל אני רוצה שתעלו למגרש בידיעה שאתם צריכים לרדת ממנו ולדעת שנתתם את המאה אחוז שלכם, שתוכלו להסתכל אחד לשני ולקהל שלכם בעיניים", אמר להם אתמול פאקו לפני השריקה.

    ביום ראשון הספרדי יוצג רשמית כמאמן הקבוצה במסיבת עיתונאים, ויגיע גם לקרית שלום. בערב הוא יעמוד בפעם הראשונה על הקווים בבלומפילד, בדרבי מול הפועל תל אביב בגביע הטוטו.