פסר: אין כמו להוכיח מי הקבוצה הכי טובה בעיר

מכבי פ"ת חגגה את ה-0:1 בדרבי. בקבוצה לא נבהלו מהחרם של אוהדי היריבה: "לא באמת לא מעניין אותנו אם הם נכנסו לאיצטדיון"

רועי זריהן  31.08.14 - 10:30
תחילת כתבה

במכבי פתח תקווה חגגו אתמול (שבת) את הניצחון הראשון העונה, ועוד בדרבי מול הפועל פתח תקוה (0:1). אחרי שספגו שלושה שערים במשחק הראשון בגביע הטוטו נגד אשדוד, במלאבס מאוד מרוצים מהעובדה ששמרו על רשת נקיה בשני המשחקים האחרונים של המפעל ואתמול גם כבשו שער זכות ראשון.

על החזרה של הדרבי הפתח תקוואי העיבו האירועים שמסביב למגרש, ובשיאם ההתפרצות של אוהדי הפועל ליציע המושבה. הרקע: מחאת האוהדים בעקבות המחיר המופקע שקבעה מכבי - 90 שקלים לכרטיס מבוגר. אוהדי הפועל פתח תקוה החרימו את המשחק וצפו בו ב"סטלמך בר" שבאיצטדיון, עד שבשלב מסוים כמה מהם פרצו את אחד השערים ונכנסו פנימה.

במכבי לא מתרגשים מהחרם של היריבה העירונית. "לא עשינו שום דבר בשביל לפגוע בהם, גם האוהדים שלנו שילמו את אותו המחיר בדיוק והאמת, זה לא באמת מעניין אותנו אם הם נכנסו או לא", אמר גורם בקבוצה.

למרות הניצחון היוקרתי, וכאמור הרשמי הראשון של מכבי פתח תקוה העונה, בקבוצה ממשיכים בחיפושים אחר חיזוק להתקפה, ובשבוע הקרוב יגיע שחקן להיבחן. בצוות המקצועי בוחרים בימים אלה מבין מספר שחקנים שהומלצו למאמן רן בן שמעון.

"לנצח דרבי זאת ההרגשה הכי טובה בעולם", אמר נאור פסר, "כיף להוכיח מי הקבוצה הכי טובה בעיר. חיכינו לזה הרבה זמן ואני שמח שניצחנו. התוצאה היתה יכולה להיות גבוה בהרבה, היינו יכולים להבקיע שלושה שערים כבר במחצית הראשונה".

״הגיע מאמן חדש, עם שיטת משחק חדשה ואנחנו עדיין מתרגלים אליה", הוסיף פסר, "זאת שיטה שמחייבת אותנו להחזיק בכדור יותר מהיריבה ולהכתיב את הקצב. אנחנו עדיין לומדים את זה. ברור שאפשר לראות קו התקדמות במשחקים האחרונים, אבל יש לנו עוד הרבה מאוד לאן להשתפר".