הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אם לא ננצח בעכו, לא עשינו כלום מול חיפה"

נחמני פורח בבית"ר י-ם: "נבוא צנועים". קורצקי על אלרואי כהן: "יעזור לנו". המועדון צפוי לקבל 6.5 מיליון ש"ח החזרים ממס הכנסה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.09.14 - 09:41
שחקני בית"ר חוגגים מול חיפה (אלן שיבר)
שחקני בית"ר חוגגים מול חיפה (אלן שיבר)

בגיל 17 עומר נחמני כבר חשב לפרוש מכדורגל. החלוץ שהיה המצטיין בקבוצת הנוער וניבאו לו עתיד גדול לא הצליח לפרוץ מאז שעלה לבוגרים. בחלק מהזמן המאמנים לא האמינו בו, בחלק אחר הוא נפצע לעיתים תכופות, אבל עושה רושם שדווקא אצל מנחם קורצקי, נחמני פורח ומוכיח מדוע תלו בו תקוות בגיל צעיר. נחמני פתח בשני משחקי הליגה הראשונים של בית"ר מול ב"ש ומכבי חיפה והציג יכולת טובה. "הוא שחקן בית שלא מפסיק להשקיע ואת הכישרון והנתונים שלו אין להרבה שחקנים", אמר קורצקי.

"בכל עונה אני מצפה להיות שחקן שיקבל דקות משחק משמעותיות, אבל לצערי זה לא קרה בשנים האחרונות עד שמנחם בא", אמר נחמני שנשאר בין שחקני הבית היחידים אחרי עזיבתם של עמית בן שושן, אריאל הרוש, קובי מויאל, שי חדד ואחרים. "מאוד התרגשתי לפני המשחק מול מכבי חיפה, אבל עם השריקה הכל עבר. מגיל 6 אני בבית"ר והחלום הכי גדול שלי היה לשחק בבוגרים ולשמח את הקהל, וזה מה שאני מנסה לעשות יחד עם החברים שלי".

נחמני יודע שאיבוד נקודות בעכו בשבת ישכיח את הניצחון היפה על הירוקים מחיפה. "אם לא ננצח בעכו אז לא עשינו שום דבר ואף אחד לא יזכור לנו את המשחק מול חיפה. נמשיך לעבוד קשה ונבוא צנועים כדי לעמוד במטרה. הבעלים והמאמן הצהירו פלייאוף עליון, אני לא מאלה שמצהירים אלא בא למגרש לעבוד ובעזרת השם ביחד נצליח".

בתוך כך, בית"ר צפויה לקבל 6.5 מילון ש"ח ממס הכנסה על החזרי מס מתקופת בעלותו של ארקדי גאידמק. טביב תבע את מס הכנסה על סך 13 מיליון ש"ח ונראה כי הצדדים הגיעו לפשרה על חצי מהסכום כשעל החצי השני ימשיכו להתנצח בבית הדין.

בבית"ר היו מרוצים מהאימון הראשון של אלרואי כהן כפי שפורסם כאן אתמול לראשונה באתר. כהן מוכן לבוא בשכר נמוך יחסית למה שהתרגל להרוויח בשנים האחרונות כדי לשקם את הקריירה שלו ואלי טביב יודע שמדובר בכישרון שבעתיד הוא עשוי לפרוח מחדש כפי שהיה כששיחק בק"ש.

"אלרואי יכול לעזור לנו מאוד בכל עמדה במגרש. זה מסוג השחקנים שאני רוצה", אמר קורצקי שקיבל אור ירוק מהבעלים אלי טביב להחתימו אם ירשים. איציק כהן שנשאר בסופו של דבר בבית"ר לאחר שויתר על הצעה מבני לוד, לא אמור להיות ברוטציה בשלב הראשון אבל קורצקי הודיע כי לא יסגור בפניו את הדלת ואם יעבוד קשה וירשים באימונים הוא עשוי לשחק. בינתיים תומר סויסה שהתחבר נהדר למועדון אמור לקבל דקות ראשונות במשחק בשבת. החלוץ הניגרי עמנואל סאני אמור להגיע בימים הקרובים למבחנים. מדובר בשחקן חופשי שלא שיחק בעונה שעברה וסוכנו החליט לשלם את כרטיס הטיסה שלו כדי שינסה להרשים את הצוות המקצועי.