ורמוט עם מסר לגוטמן: "זה הזמן שלי בנבחרת"

קשר הפועל כיכב ב-0:3 על הפועל חיפה. דומב: ''לנצח זו התרופה שלנו"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  27.09.14 - 19:48
תחילת כתבה

התבוסה לקרית שמונה נראית פתאום כמו זיכרון רחוק. הפועל תל אביב חזרה מחופשת החג בענק, כשהביסה הערב (שבת) 0:3 את הפועל חיפה ורשמה ניצחון שני ב-3 משחקים. רוב הזרקורים מופנים כמובן למנהל המקצועי אייל ברקוביץ', אבל בינתיים יש אדם אחד שעליו רשומה פתיחת העונה המוצלחת של האדומים - גילי ורמוט.

הקשר כבש שער ענק והוסיף שני בישולים שהסתיימו בגולים של שובל גוזלן ולוקאס סאשה. בכלל, נראה שהפועל של העונה תקום ותיפול על ורמוט. אם הוא יהיה טוב לאורך כל העונה, האדומים בהחלט יכולים לפנטז על הצמרת הגבוהה.

"הייתי יכול לוותר על כמה איבודי כדור ולתת עוד גול'', אמר גיבור הערב ורמוט. "אבל אני קונה את זה בכל משחק. דווקא היום החזקנו פחות בכדור וזה הלך מעולה לעקוץ במתפרצות. צריכים להשתפר בחזרה לעמדות, להיות יותר גרזנים ופחות חשופים''.

גם מסר לאלי גוטמן היה לו: ''אכלתי כאפה על זה שאני הכי ותיק בסגל. אני בסך הכל בן 29, אז אל תכניסו לי שטויות לראש. כל שחקן רוצה להיות בנבחרת, זה הדובדבן. בשבילי זה חלום, זה הזמן שלי. יש לי עוד קמפיין או שניים וזו ההזדמנות שלי. יש לי צ'אנס טוב להיות בעניינים ולתרום''.

לצד המפסיד, אגב, לא היו יותר מדי מילים מנחמות. "ללא ספק, זה יכול היה יכול להסתיים בהפרש גבוה יותר", סיכם ראובן עטר."זו לא אותה הפועל חיפה של הניצוחונות בגביע הטוטו, לא מבחינה אישית ולא קבוצתית. בדיעבד, הרצף בהטוטו לא עשה לנו טוב.
 
לאחר מכן, המאמן התייחס באופן פרסונלי: "רק שני שחקנים השביעו את רצוני במשחק הזה, לירן סרדל ויובל שבתאי. כל היתרלא שיחקו טוב. האחריות היא גם שלי, לא רק של השחקנים".

''שיחקנו טוב, ניצחנו, והגענו להמון מצבים'', אמר המאמן אסי דומב. ''התחבר לנו. היו לנו משחקים פחות טובים עם התחלות טובות, ועם החמצות כשלא ידענו לנצל מצבים ואז נקלענו לפיגור ולא ידענו לחזור משם. היום גם אחרי שהחמצנו, המשכנו והגענו לעוד מצבים. התרופה הכי טובה למחלה - זה לנצח. יש המון שחקני בית צעירים מוכשרים בהפועל, ושחקנים טובים צעירים שהצטרפו".