פרשת הנער: גזר הדין של טביב נדחה ל-31.12

השופט קיבל את בקשתו של בעלי בית"ר, שישמע את ההחלטה בסילבסטר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.10.14 - 20:08
זכה להארכה. אלי טביב
זכה להארכה. אלי טביב
תחילת כתבה

בעלי בית"ר ירושלים אלי טביב אמור היה לשמוע מחר בבוקר את גזר דינו בפרשת הנער אחרי שהורשע בהעלמת ראיות, תקיפה בנסיבות מחמירות ושיבוש הליכי חקירה, אבל גזר הדין יידחה ל-31.12 לבקשת טביב וערך דינו ציון אמיר. השופט דניאל בארי קיבל את בקשת טביב ופרקליטו כשגם הפרקליטות נתנה את הסכמתה.

בלם בית"ר זאביק חימוביץ' שפתח את העונה בצורה נהדרת הגיע ל'יציע העיתונות' והתייחס לעזיבתו את הפועל ת"א, להתנהלות של בית"ר ולעתיד: "פתחנו טוב את העונה למרות שאנחנו מאוכזבים מהתוצאה ומהיכולת מהמשחק האחרון נגד עכו", אמר חימוביץ' שהתייחס לטעות של השופט רועי ריינשרייבר כשלא אישר שער חוקי לעכו. "ידעתי שאני זה שמסרתי את הכדור והשחקן לא היה בנבדל".

"אני תמיד עובד קשה ואני לא מסתכל אחורה עכשיו ואומר איפה טעיתי'', הוסיף השחקן. ''כשהייתי בהפועל ת"א היו החלטות מקצועיות לא לאפשר לי לשחק וחבל. היום מנחם קורצקי אורי אוזן וגיא סלומון עושים איתנו עבודה מצוינת וגם אלי טביב נותן לנו שקט. אני מרגיש שמצפים ממני להביא את הניסיון שלי כי יש קבוצה צעירה. אני לא רוצה לצאת בהצהרות אבל בית"ר חייבת להיות בפלייאוף העליון".

לגבי השאלה מה מיוחד בקורצקי אמר חיימוביץ': "קורצקי הוא אדם מדהים שמדבר איתנו בגובה העיניים. הוא רעב מאוד כמו גם העוזר מאמן אורי אוזן. לצוות המקצועי מגיע כל הקומפלימנטים. גם כשיהיה לחץ של קהל והתוצאות אולי לא יהיו מספיק טובות נדע לצאת מהכל".

בנושא אחר בבקרת התקציבים עוקבים בדאגה אחרי הדיווחים בנוגע לדרישות של מספר גורמים לכספים מן המועדון. בין הדורשים: ניסו קפילוטו, איברהים בנגורה, מנהל הקבוצה בעבר, מנחם נידם, המעסה לשעבר יגאל צברי וזטה המונטנגרית שהגישה תביעה בסך 160 אלף יורו עבור רכישתו של זרקו קוראץ'.