קול מן העבר: רודי חדד יחל התרשמות במכבי נתניה

אקס מכבי תל אביב ייבחן אצל יוסי מזרחי. ערן לוי ועמרי קנדה ינופו מההרכב מול הפועל חיפה?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  07.10.14 - 12:40
בקרוב שוב בצהוב? חדד
בקרוב שוב בצהוב? חדד
תחילת כתבה

האם מכבי נתניה מצאה את השחקן שיביא את השינוי לקבוצה? רודי חדד, לשעבר במכבי תל אביב, יחל התרשמות אצל יוסי מזרחי. הקשר הצרפתי כבר שיחק אצל המאמן בתקופה שבה אימן בבלומפילד לצד אבי נמני. חדד העביר שנתיים וחצי במכבי, ערך 43 הופעות וכבש שער אחד בלבד.

אחרי שצברה נקודה אחת מתשע אפשריות, במכבי נתניה החליטו לעשות מהפכה בהרכב. מי שעשויים לשלם את המחיר על פתיחת העונה החלשה הם הקפטן ערן לוי ועמרי קנדה.

בקבוצה אמרו שדברים עוד יכולים להשתנות, אך נראה שהשניים לא יפתחו בשבוע הבא מול הפועל חיפה. לוי סולק מאחד האימונים האחרונים ולא פתח אתמול (שני) במשחק אימון מול הפועל רעננה בו נתניה ניצחה 1:2 (אור ברוך ולארי קאיודה כבשו). קנדה צפוי לאבד את עמדת המגן הימני לאיאד אבו עביד שהרשים מול רעננה. אורי שטרית חוזר לעניינים ויתמודד עם שמעון הרוש על עמדת המגן השמאלי, כשעושה רושם שיוסי מזרחי מעדיף לפתוח עם ירין חסן כבלם על חשבונו של עידו לוי.

"אם חושבים שערן הבעיה, אז הוא ממש לא", אמרו מספר שחקנים בנתניה. "יש לנו המון בעיות, אבל כנראה שהמאמן רוצה להראות שלא משחקים אצלו שמות ושאם ערן לא יפתח אז גם אחרים יכולים לאבד את המקום ב-11". עומר צלישר הצטיין מול רעננה, כשגם רומאריו פירס הצליח להותיר רושם חיובי. בתחילת השבוע הבא הברזילאי יועבר בבקרה ויפתח על חשבונו של גבי ג'יורג'יו הפצוע שיחזור לאימונים מלאים רק בעוד כשבוע.

בקבוצה מעידים על לחץ במועדון שגורם להם להיראות פחות טוב: "העלו את רף הציפיות אבל לא מבינים שאנחנו לא בנויים להתמודד למעלה. יש תחושה לא כיפית בזמן האחרון", אמר אחד מהשחקנים הבכירים. הבעלים אלי שגב יצא לחו"ל, אך בימים הקרובים ישולמו לשחקנים המשכורות.