הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דד ליין: ההחלטה לגבי אלרואי כהן תתקבל מחר

המשחק נגד ב"ש יכריע את עתידו של השחקן. וגם: איום חדש לתביעה מגיע משחקן נוער

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  07.10.14 - 12:00
יממה גורלית. אלרואי כהן (אלן שיבר)
יממה גורלית. אלרואי כהן (אלן שיבר)

מנחם קורצקי ממתין להחלטת אלי טביב לגבי החתמתו של אלרואי כהן. המאמן התרשם מהשחקן באימונים ומחר תתקבל החלטה סופית לגביו, כשבית"ר תערוך משחק אימון מול הפועל באר שבע. כהן כבר הבהיר לסוכנו גלעד קצב כי הוא מוכן לחתום על חוזה לשלושה חודשים עם אופציה, מאחר שהוא מאמין ביכולת שלו והתחבר למועדון.

במקביל ממשיכים הניסיונות להחתים את הקשר פליפה סמיור. הצ'ילאני הבינלאומי לשעבר מסרב לבוא למבחנים, אבל במועדון מתעקשים לראותו אותו במספר אימונים לפני שיוחתם. עמנואל סאני ייבחן גם הוא מול ב"ש אבל סיכוייו להישאר קטנים. "הסגל שלנו קצר מאוד", אומר גורם בקבוצה. "עד עכשיו זה אולי הספיק אבל לאורך זמן תהיה לנו בעיה".

רף הציפיות שעלה מבית"ר ירושלים אחרי הניצחון על מכבי חיפה, נרגע מעט אחרי התיקו מול הפועל עכו. "אנחנו לא ברצלונה ומי שהעלה את הציפיות מבין היום שאנחנו לא קבוצה לצמרת הגבוהה", אמר גורם במועדון.

בעניין אחר, חלוץ קבוצת הנוער בעונה החולפת, משה פרץ, לא קיבל בינתיים משכורת. השחקן שחתם בשנה שעברה על חוזה לשנתיים עם אופציה, סיפר: "הייתי כבר סגור בקרית גת, שהיתה מוכנה לשלם לי 3,000 ש"ח, אבל בית"ר סירבה להשלים לי 4,200 ש"ח, שכר החייל אותו אני אמור לקבל. הם היו מוכנים לתת לי 700 בלבד. בינתיים אני לא מגיע לאימוני בית"ר כי אמרו לי שאם ארצה להתאמן עם כולם, אצטרך לוותר על שכרי. אם אסרב, אז אתאמן בשעות אחרות, כפי שהם עשו לאריאל הרוש".

השחקן הצעיר, שכבש חמישה שערים במחזורי הסיום בליגה לנוער בעונה שעברה, הוסיף כי אם לא תהיה לו ברירה, יתבע את המועדון. גורם בבית"ר ירושלים הגיב בלקוניות: "לא קיבלנו שום תביעה בשלב זה". מעבר לכך, הקבוצה סירבה להגיב.