הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קורצקי: "מאמין שהשנה יהיו לבית"ר י-ם שני נציגים בנבחרת"

מאמן בית"ר התראיין לרדיו י-ם. על ההכנות למשחק מול אשדוד, שייערך במושבה: "אנחנו לא פייבוריטים, אבל גם לא אנדרדוג"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  10.10.14 - 13:40
ביטחון מלא באיכות של שחקניו. קורצקי (אלן שיבר)
ביטחון מלא באיכות של שחקניו. קורצקי (אלן שיבר)

בית"ר ירושלים תארח את מ.ס אשדוד ב"מושבה" ביום ראשון, 19.10, אחרי פגרת הנבחרת. כך הוחלט הבוקר (שישי) בעקבות השיזרוע באיצטדיון טדי. היום נערך אימון בחוף הים, כאשר לאחריו נערכה אסיפת וידאו בה העביר מנחם קורצקי ביקורת על הריבוי באיבודי כדור בחלק ההתקפי. השחקנים קיבלו חופש עד יום ראשון.

"אנחנו רוצים להתחזק ולהעמיק את הסגל, כשאני מחפש קשר אחורי בשלב הראשון", אמר מאמן בית"ר ירושלים, מנחם קורצקי, בראיון לתוכנית הספורט של רדיו ירושלים. "אנחנו מחפשים לצרף בסך הכל שני שחקנים, אחד קדמי ואחד אחורי, אך לא נעבוד בלחץ ובפאניקה. יש לנו סגל טוב. ועדיין, קבוצת כדורגל צריכה להסתכל גם לטווח ארוך".

על מעמדו של אלרואי כהן, שמתאמן כבר תקופה ארוכה ומגלה יכולת טובה, אמר קורצקי: "ביום ראשון נקבל החלטה מקצועית לגביו". המאמן גם ביקר את הקריאות הגזעניות שהשמיעו אוהדי הפועל באר שבע לעבר אלי דסה במשחק אימון בין הקבוצות: "שמעתי קריאות גזעניות, היו הרבה כאלה. אני לא יודע למה ומי התחיל, אך היו נהמות. זה דבר מאוד מכוער בלי קשר לזהות הקהל שמשמיע אותן".

לקראת המשחק מול אשדוד, אמר המאמן: "להכנה המנטאלית יש משמעות גדולה מאוד. יש לנו מאמן מנטאלי, יגאל הילל, שמתעסק בנושא הזה מול השחקנים. אנחנו יודעים שאנחנו לא פייבוריטים מול אשדוד, אך גם לא אנדרדוג. אני סומך על השחקנים". קורצקי לא סיים את הראיון מבלי להתייחס לנבחרת ישראל. על סאגת השוערים: "אלי גוטמן קיבל החלטה נכונה ללכת עם אופיר מרציאנו. צריך לתת לו ביטחון לכל הקמפיין. יכול להיות שאני הייתי מצהיר על כך עוד קודם. אני מקווה שמרציאנו ירשים ושהנבחרת תנצח". כשנשאל מתי נראה שחקן של בית"ר בנבחרת, אמר קורצקי: "השנה יהיו לפחות שני שחקנים בנבחרת הבוגרת, כך אני מאמין".