מושיקו לוגסי צפוי לערוך בכורה בהרכב מול ק"ש

במכבי פ"ת מתכוננים למשחק בצפון. קבהא יפתח במקומו של פלצ'וק

רועי זריהן  16.10.14 - 08:45
רן בן שמעון. פוגש את האקסית (אלן שיבר)
רן בן שמעון. פוגש את האקסית (אלן שיבר)
תחילת כתבה

מכבי פתח תקווה ממשיכה בהכנות שלה לקראת המשחק בשבת מול קריית שמונה בצפון. בהנהלת הקבוצה כזכור החליטו לנסות ולגייס כמה שיותר אוהדים שיגיעו לתמוך בקבוצה במשחק הקשה באמצעות סבסוד הסעות לצפון. בפן המקצועי, רן בן שמעון והשחקנים שלו יודעים שמדובר באחד המשחקים הקשים ביותר בליגה ובכל זאת הם מגיעים נחושים.

מבחינה מקצועית, יובל יעקובוביץ' עדיין לא החלים לחלוטין מהפציעה שלו ומי שצפוי לפתוח במקומו ולערוך הופעת בכורה בהרכב הראשון הוא מושיקו לוגסי, שכבר הספיק להיכנס כמחליף במחזור הקודם ואף לכבוש שער בניצחון 2:3 על רעננה.

שינוי נוסף שרן בן שמעון מתכנן לעשות הוא הוצאתו של ניקולס פלצ'וק מההרכב והכנסתו של מרוואן קבהא להרכב. בן שמעון יודע שהוא זקוק להרכב מעט זהיר יותר ולכן פלצ'וק, שהיה טוב נגד רעננה, יפנה את מקומו לקבהא.

"מחכים לנו שני משחקים קשים מאוד בשני המחזורים הקרובים, קריית שמונה בשבת הקרובה ולאחר מכן הפועל באר שבע בבית, אבל אנחנו ממש לא מרימים ידיים מראש, אנחנו קבוצה טובה מאוד השנה ואנחנו יכולים לנצח את שני המשחקים", אמר שחקן בקבוצה.

במקביל, ממשיכים בצוות המקצועי בחיפושים אחר בלם זר במקומו של איוון הרצג ולאחר שוויאדין סאביץ' לא היה מוכן לוותר על סעיף השחרור שדרש בינואר. בשבוע הבא, ככל הנראה, יגיע בלם להתרשמות. כזכור, מכבי פ"ת נמצאת כרגע במקום השמיני בטבלה עם ניצחון, הפסד ותיקו מפתיחת העונה.