הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

2 אוהדי בית"ר נחקרו בעקבות השלטים שתלו נגד הפועל ת"א

המשטרה עיכבה את השניים שאחראים על השלטים בית וגן ("מייצגת את עזה"; "איצטדיון של חמאס") קורצקי הזהיר את שחקניו בית"ר מפני קפטן הפועל: "אם נוריד מגילי ורמוט את העיניים, הוא יעניש"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.10.14 - 18:40
שלטים גם ביציע (אלן שיבר)
שלטים גם ביציע (אלן שיבר)

בית"ר ירושלים תשלים היום (ראשון) את ההכנות לקראת משחק החוץ הסופר-מסקרן מול הפועל תל אביב (שני, 20:50, אצטדיון בלומפילד). עוד לפני האימון המסכם, מנחם קורצקי ערך לשחקניו אסיפה בה דיבר בעיקר על שחקן אחד.

"גילי ורמוט הוא השחקן הכי חשוב בהפועל. הוא נכנס כל הזמן לאמצע ואסור לנו להוריד ממנו את העיניים לרגע, אחרת הוא יעניש. אם נדע לנטרל אותו, עשינו 90 אחוז מהעבודה", אמר המאמן תוך כדי שהוא מקרין קטעי וידאו של האדומים. קורצקי הזהיר גם מפני שגיב יחזקאל: "הילד הזה מאוד מוכשר ויכול לעשות לנו צרות".

קורצקי לא מתכוון לשנות את המערך ואותם 11 שפתחו מול מ.ס. אשדוד יפתחו גם בבלומפילד. השוער בוריס קליימן, שחוגג היום יום הולדת 24, קיבל הודעות רבות דווקא מאוהדי הפועל ת"א, שאיחלו לו בהצלחה. בבירה ניסו לבדוק אם בהפועל מתכננים טקס לשחקנים ששיחקו בעבר במועדון כמו קליימן, חנן ממן וזאביק חימוביץ', אך טרם קיבלו תשובה.

מוקדם יותר היום נלקחו לחקירה במשטרה שני אוהדים, בעקבות תליית השלטים נגד הפועל תל אביב במתחם האימונים בבית וגן, באימון שנערך ביום שישי האחרון. על השלטים נכתב בין היתר: "הפועל ת"א מייצגת את עזה, בית"ר את ישראל" ו"מהאיצטדיון של חמאס חוזרים רק עם 3 נקודות".

בעניין אחר, בשבוע שעבר החל באופן רשמי משא ומתן בין בית"ר י-ם לבין מגן וקפטן הנבחרת האולימפית, אלי דסה. בפגישה שהתקיימה בין טביב לסוכנו של השחקן, אבי נמני, התגלו פערים כספיים גדולים וכרגע אין הסכמות על המשך ההתקשרות בין הצדדים. "אלי אוהב את בית"ר וכל כולו במשחק מחר מול הפועל. שום דבר אחר לא מעניין אותו", אמרו בסביבת השחקן.

סוכנו של דסה סיפר כי בימים הקרובים תוגש הצעה נגדית. "נכון לעכשיו אין בינינו התקדמות. נראה מה יהיה", אמר נמני. בבית"ר אמרו כי אחרי דסה גם אופיר קריאף יקבל הצעה לחוזה לטווח ארוך, כלקח ממקרי העבר האחרונים ששחקנים כדוגמת אבי ריקן, עמית בן שושן וקובי מויאל ניצלו את העובדה שהפכו לשחקנים חופשיים ויצאו לחו"ל.