הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

טביב לאוהדי בית"ר י-ם: אל תיגררו לפרובוקציות

הבעלים פנה לקהל לפני המשחק מול הפועל ת"א. קורצקי: "אנחנו עדיפים"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  27.10.14 - 11:00
יחגגו על חשבון האדומים? (אלן שיבר)
יחגגו על חשבון האדומים? (אלן שיבר)

הגיע הרגע. בית"ר ירושלים השלימה את הכנותיה לקראת המשחק הערב (שני, 20:50) מול הפועל תל אביב בבלומפילד - אחד המשחקים היותר חשובים עבור המועדון בכל עונה. כ-4,000 אוהדי בית"ר כבר הבטיחו את מקומם באצטדיו ביפו, ויתר 400 הכרטיסים צפויים להימכר בקופות הערב. שוטרים סמויים יישבו ביציע של בית"ר כדי לעקוב מקרוב אחרי התנהגות האוהדים, והבעלים אלי טביב ביקש לשמור על איפוק ולא להפר את הסדר.

באסיפה המסכמת שערך לשחקנים, שידר מנחם קורצקי הרבה אופטימיות. "אני שומע את מאמן הפועל תל אביב מדבר בבטחון ואני אומר לכם, ולא כדי להוסיף לכם עוד בטחון, שאנחנו יותר טובים מהפועל ת"א", אמר המאמן והוסיף: "המשחק חשוב לכולנו - מהבעלים ועד לאוהדים ובטח בשבילכם". באימון המסכם עבדו בבית"ר על מצבים נייחים. כמו כן, בצוות המקצועי ביקשו שוב לשים עין כל הזמן על גילי ורמוט.

מי שעוד העביר מסר חד, הוא הבעלים, אלי טביב: "אני פונה לקהל האוהדים ומודע לחשיבות המשחק עבור המועדון והקהל הגדול והתומך. אני מבקש שלא להגרר או ליצור פרובוקציות מיותרות. אני מודע לעובדה שלעיתים שלא במתכוון ישנה גם פגיעה במתקן שמארח את המשחק, אני מבקש לשים לב, אצטדיון בלומפילד הוא רכוש עירוני וכל פגיעה גם אם בשוגג, תביא עימה הוצאה כספית מיותרת מקופת המועדון שלא לצורך".

במועדון ינסו להעביר היום את החלוץ הניגרי, סאני עמנואל, בבקרת התקציבים. אם אכן יעבור, סאני יכלל בסגל למשחק המסקרן מול האדומים, במקומו של תומר ירוחם או שמוליק מלול. איציק כהן וטל כחילה שוב לא יהיו בסגל. השניים יבקשו לעזוב בחודש ינואר על מנת לקבל דקות משחק משמעותיות יותר.

במשטרת מרחב מוריה סיפרו כי שני האוהדים שעוכבו אתמול לחקירה בחשד להסתה ותליית השלטים בבית וגן בגנות הפועל ת"א - הודו במיוחס להם, הביעו חרטה והוזהרו. אותם אוהדים לא הורחקו אחרי שבמשטרה החליטו לתת להם צ'אנס נוסף. מפקד מחוז ירושלים החדש, צ'יקו אדרי, הודיע שיימשך המאבק מול אוהדים פורעי חוק.