19:45: מכבי מול אשדוד בן בסט שוב לא בהרכב

למרות התסכול, החלוץ לא יפתח גם הערב. בדש ובן חיים בחוד, פרץ ב-11

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  29.10.14 - 18:57
בן בסט. גם הפעם הוא לא יפתח (צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א)
בן בסט. גם הפעם הוא לא יפתח (צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א)
תחילת כתבה

אחרי שקרית שמונה והפועל באר שבע ניצחו, מכבי תל אביב תקווה להמשיך ולהישאר צמודה ליריבותיה בצמרת. הצהובים יארחו הערב (19:45) את מ.ס אשדוד, במשחק שאותו הם צריכים לנצח. למרות זאת, בקרית שלום עסוקים בעיקר בשחקן אחד: עדן בן בסט.

"הוא נמצא במצב לא קל בכלל מבחינה רגשית, כל שחקן אחר במצבו היה מן הסתם היה בסערת רגשות גם כן", אמרו במכבי על החלוץ, שנשלח ביום שני להתקרר במהלך אימון השחרור, אחרי שבמהלך אחד המשחקונים הוא התחמם יותר מדי, לדעתו של מאמן הקבוצה. בקבוצה ניסו לגמד את עוצמת האירוע, כשציינו שבן בסט הוא לא השחקן הראשון שזה קורה לו מאז שהגיע המאמן.

בסביבתו של בן בסט, בכל מקרה, לא התרגשו יותר מדי וסיפרו שהוא לא מתכוון להרים ידיים. כפי שהמאמן עצמו אמר בסיום המשחק מול עכו, החלוץ מתאמן ברצינות, ממתין להזדמנות שלו ורוצה להרגיע את העניינים, כי הוא מבין שכל הדיבורים מסביב רק פוגעים בו. בכל מקרה, גם הפעם בן בסט לא יפתח בהרכב של פאקו.

ראדה פריצה, שמאוכזב ממיעוט הדקות, גם יפתח על הספסל. יואב זיו כשיר והוא בסגל של הצהובים, יובל שפונגין פצוע והוא מחוץ לסגל. קרלוס גרסיה ייעדר בוודאות, כשעדיין ישנו ספק רב לגבי האפשרות שיוכל לחזור לדרבי ביום שני.

גם אמש, פאקו הרבה להעיר לשחקניו על הירידה ביכולת במהלך המחצית השניה. שחקן בקבוצה אמר: "מול קבוצה אחרת היינו סופגים יותר משער אחד, זה משהו שאנחנו צריכים לזכור. יש לנו בעיות בהגנה ויכול להיות שבגלל זה פאקו הכניס את שון גולדברג כדי לנסות לראות את עומרי בן הרוש כבלם".

הרכבים:
מכבי ת"א:
חואן פאבלו קולינאס, שרן ייני, איתן טיבי, דור פרץ, עמרי בן הרוש, גל אלברמן, ניקולה מיטרוביץ', נוסא איגיבור, טל בן חיים, ערן זהבי, ברק בדש
אשדוד: אופיר מרציאנו, עופר ורטה, יאיא פטי, ישראל ראש, רחמים צ'קול, מיקי סירושטיין, גל בראל, אלכסנדר דוידוב, גדי קינדה, מוראד אבו ענזה, ניב זריהן