יביא את המפנה? בניון חוזר לסגל, אך לא יפתח

קפטן מכבי חיפה יהיה על הספסל מול מכבי פ"ת. טוואטחה פצוע ולא ישחק, תורג'מן ישוב ל-11? סטנוייביץ': "אין מקום לעוד איבוד נקודות"

תומר לוי
תומר לוי  31.10.14 - 13:04
בניון. משיח בא? (אלן שיבר)
בניון. משיח בא? (אלן שיבר)
תחילת כתבה

אולי זה מה שיביא את הישועה למכבי חיפה. אחרי שנעדר מאז המחזור השלישי בגלל פציעה בברכו, יוסי בניון חוזר לסגל של הירוקים לקראת המשחק מול מכבי פתח תקווה בשבת באצטדיון המושבה (17:00). כרגע עדיין לא ברור אם הקפטן יפתח בהרכב, וההערכה היא שעדיין לא.

גם אלון תורג'מן, שמעון אבוחצירה וגוסטבו בוקולי, שהודחו מהסגל לווסרמיל, חוזרים לעמוד לרשותו של המאמן אלכסנדר סטנוייביץ'. טאלב טוואטחה פצוע וייעדר מהמשחק, ובנוסף גם מוחמד כליבאת, שון וייסמן, וויאם עמאשה וג'אבר עטאא לא יהיו בסגל.

תורג'מן עשוי לפתוח לצידו של מוחמדו אידריסו, שימשיך לקבל קרדיט למרות היכולת המאכזבת. רובן ראיוס, שהודח מה-11 בב"ש ורק עלה כמחליף, מועמד לחזור להרכב על חשבונו של עידן ורד.

סטנוייביץ' ערך אסיפה וביקש מהשחקנים "לתת 100 אחוזים". המאמן הסרבי הזהיר אותם: "אין מקום לאבד עוד נקודות, זה הזמן שלכם להוכיח שאתם יודעים לעשות את השינוי שנדרש". סטנוייביץ' ביקש גם ריכוז ליד השער.

הרכב משוער: ולדימיר סטויקוביץ'; אייל משומר, אוראל דגני, דקל קינן, שמואל שיימן; קובי מויאל, מיצ'ל, חן עזרא, עידן ורד (רובן ראיוס); אלון תורג'מן (שמעון אבוחצירה), מוחמדו אידריסו.