בראון ייעדר מול בית"ר, רוצ'ט צפוי לפתוח ב-11

קשר ק"ש סובל מפציעה בקרסול. ברק בכר ירשום ניצחון שישי ברציפות?

תומר לוי
תומר לוי  02.11.14 - 13:12
בראון, יחמיץ את המשחק מול בית"ר (יוסי שקל)
בראון, יחמיץ את המשחק מול בית"ר (יוסי שקל)
תחילת כתבה

אחרי חמישה ניצחונות רצופים, שהציבו את הקבוצה בראש טבלת ליגת העל, הפועל קריית שמונה לא רוצה לעצור - בטח לא במשחק ביתי. החבורה של ברק בכר תארח את בית"ר ירושלים (שני, 19:30) ותנסה להבטיח לעצמה לפחות עוד שבוע בפסגה.

הצהובים-שחורים מהבירה אמנם עדיין לא הפסידו העונה (ניצחה פעמיים וסיימה ארבע פעמים בתיקו), אבל קריית שמונה טרם איבדה נקודות בבית ואפילו לא הוציאה כדור מהרשת בשלושת משחקי הבית הקודמים. הטוענת לכתר מהצפון מגיעה כפייבוריטית ברורה, אך תצטרך להתמודד עם חסרון בסגל.

וובה בראון, הקשר האחורי, סובל מקרע חלקי ברצועות הקרסול ולא יעמוד לרשותו של בכר. בהיעדרו, מי שצפוי לקבל הזדמנות בהרכב הוא אדריאן רוצ'ט, אחד השחקנים הבולטים בעונת האליפות ההיסטורית. רוג'רס קולה, דייויד מנגה, ואופיר מזרחי ימשיכו להוביל את ההתקפה המצוינת.

"בית"ר ירושלים עושה עד עכשיו עונה יפה, אבל אנחנו רוצים לשמור על המקום הראשון. אין סיבה שלא נשאיר את שלוש הנקודות בבית שלנו", אמר אחד משחקני קריית שמונה לקראת המפגש.

הרכב משוער: גיא חיימוב; עודד אלקיים, קאסיו פרננדס, שיר צדק, טובארנו פינאס, אדריאן רוצ'ט, עהאד עזאם, רועי קהת, אופיר מזרחי; דייויד מנגה, רוג'רס קולה.