הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אני לא אתן שגרינפלד ינהל משחקים שלנו בעתיד"

בהפועל פ"ת יפנו לאיגוד בבקשה לפסילת השופט ממשחקי הקבוצה בעקבות הטעויות מול מכבי נתניה. קאלה: "עברנו גיהנום"

רועי זריהן  03.11.14 - 10:40

אחרי מספר החלטות שנויות במחלוקת מפתיחת העונה כנגד הפועל פתח תקווה, במועדון החליטו לשבור שתיקה. לאחר שאוראל גרינפלד לא שרק לפנדל מוצדק לזכותה של מכבי נתניה במחצית הראשונה אתמול, מנכ"ל פ"ת יורם עינב טען ששמע את השופט אומר ליוסי מזרחי בהפסקת המשחק כי הוא מתכוון להחזיר לו במחצית השניה. במלאבס טוענים שמכאן ההחלטה להעניק לנתניה פנדל ולשלוף למייקל טוקורה כרטיס אדום.

על פי אנשי פתח תקווה, לא רק עינב שמע את הדברים, אלא גם מספר שחקנים. עינב עצמו מתכוון להגיע היום (שני) לאיגוד השופטים ולבקש להרחיק את גרינפלד ממשחקי הקבוצה עד לסיום העונה. "אני לא אאפשר שגרינפלד ישפוט אותנו בעתיד" אמר עינב, "אני אעשה הכל בכדי שזה יקרה". כמו כן, פתח תקווה תבקש לבטל את עונש ההרחקה של טוקורה.

"מאז פתיחת העונה לכולם קל לקבל החלטות הזויות נגדנו", אומרים בהפועל פתח תקווה. "החל מהשער החוקי שנפסל לנו נגד באר שבע, הפנדל והאדום לאסולין נגד אשדוד ואתמול זה עבר כבר כל שיא עם שתי החלטות שערוריתיות". גם קאלה דרשלר התייחס להחלטות השיפוט: "אין לי באמת מה להגיד, כולם ראו מה קרה. 33 שנים אני משחק כדורגל ומעולם לא נתקלתי בהחלטה שערוריתית שכזאת. עברנו גיהנום. אפילו שחקני מכבי נתניה אמרו לי שהכי נכון יהיה לקיים משחק חוזר, כי למשחק הזה לא היה ערך ספורטיבי".

בנושא אחר, בהפועל פתח תקווה יקוו להשלים במהלך היום את עסקת לירוי צעירי. רוב הפרטים בין הצדדים כבר סגורים, אך עדיין קיימות מספר מחלוקות. שני הצדדים מאמינים שאפשר יהיה להתגבר על כך. אגב, צעירי נכח אתמול באצטדיון בנתניה וצפה, ככל הנראה, בקבוצתו לעתיד.