מיכה עבר תאונת דרכים, ספג מכות יבשות בלבד

קשר מכבי ת"א רק נשטר בידו, אך רכבו ספג נזק כבד. גל אלברמן: אבסורד שערן זהבי לא ישחק נגד נתניה. נתנו פרס לאוהד שתקף. בכל מקרה, לא יהיו לנו תירוצים

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  07.11.14 - 00:16
תחילת כתבה

מזל גדול לדור מיכה: קשרה של מכבי תל אביב היה מעורב הלילה (שישי) בתאונת דרכים, ולמזלו ספג מכות יבשות בלבד. מיכה היה שותף לתאונת שרשרת בנתיבי איילון ונשרט בידו מכרית האוויר, שנפתחה ברכבו. בכל מקרה, הרכב ספג נזק כבד, אך בסופו של דבר ניתן לומר שהשחקן יצא בשלום מהאירוע.

במכבי תל אביב החליטו לצייד את חלק מהמאבטחים שקשורים אליהם במצלמות המורכבות על גבי ראשם, כל זאת כאחד הלקחים מהדרבי האחרון. במועדון למעשה ממשיכים במדיניות אפס הסובלנות כלפי אלימות האוהדים. חלק גדול מהמאבטחים נשאו על ראשם מצלמות כבר במהלך השבוע האחרון, בקריית שלום וסביב ביתו של ערן זהבי.

אתמול גם שלחו במכבי מכתב לאוהדים שפרצו למגרש ודרשו מהם להסביר את מעשיהם. הכוונה היא לתבוע את אותם האוהדים בשל הנזקים שייגרמו למועדון לאחר הדיון בבית הדין בשבוע הבא.

בתוך כך, שחקני מכבי ת"א ממשיכים גם היום לעמוד לצידו של ערן זהבי שפתח אתמול את פיו וליבו במסיבת העיתונאים, במה שגרר תגובה לוחמנית של מאמן הנבחרת אלי גוטמן. שחקן בקבוצה אמר לאתר ערוץ הספורט: "התגובה של אלי קצת מאכזבת. ברור שערן פרט לו על עצב רגיש אבל זה הרגיש קצת כמו סגירת חשבונות. יהיה מעניין להגיע בשבע הבא להתכנסות ולראות איך הדברים בין שניהם יתנהלו . מערכת היחסים של אלי עם ערן הייתה משהו שאין להרבה מאמנים עם שחקנים ונקווה, בשביל הנבחרת כולה, שהעניינים יירגעו. אני מקווה שקודם כל אלי יזמין אותו ובעיקר שלא יעשה חשבונות של כבוד וייתן לו לשחק. ערן נמצא בכושר מצוין והוא יכול לעזור לנבחרת מול בוסניה. לא משנה מה היה עד עכשיו, הנבחרת היא מעל לכל העניינים האישיים".

גם גל אלברמן התייחס להתפתחויות האחרונות סביב זהבי ואמר: "דעתי זהה להלך הרוח במכבי. חד משמעית לא היתה צריכה להיות הרחקה במקרה הזה, וחד משמעית צריך להתקיים משחק חוזר. אין יותר מדי להרחיב מעבר לזה. אנחנו רוצים לשים את זה מאחורינו ולהמשיך קדימה".

אלא שהאלופה תצטרך להסתדר ללא הכוכב מול מכבי נתניה ועל כך אמר אלברמן: "אבסורד שערן לא ישחק ביום ראשון. לקח לאנשים זמן לעכל, אבל כבר בשניה הראשונה הבנתי שניתנה מתנה לאוהד. מבחינתי זה מאוד ברור. לערן יש אופי משלו וזו הדרך שהוא חגג בה גם לפני כן, זה לא משהו חדש. אנשים מנסים לקשר את זה למה שקרה ולזה שהוא הותקף ועם הזמן למדנו להבין שזה לא היה קשור לחגיגה שלו. לדעתי מי שמנסה לקשר את זה טועה, ובגדול"

ומה לגבי קרלוס גארסיה שיעמוד לדין? "אני חושב שיש ערפל גדול לגבי מה הוא סימן ולמי הוא סימן", אמר אלברמן, "קשה לי מאוד כרגע להחליט. אני מקווה שמי שצריך לקבל את ההחלטה ייקח את ההחלטה הנכונה. לא ידענו למשל גם מה יהיו ההשלכות אם נרד מכר הדשא. האינסטיקנט אמר לרדת, אבל ידענו מה יכולות להיות ההשלכות וחשבנו פעמיים. כולנו רצינו להפסיק את המשחק באותה שניה, הרגשנו שזה מה שנכון לעשות. אנחנו קבוצה מנוסה ואחראית כדי לשים את זה מאחור ולהתרכז בנתניה כמו שצריך. אני בטוח שנגיע מוכנים, לא יהיה לנו שום תירוץ".