הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו באוהדי מכבי נתניה מתעמתים עם אריאל הרוש

האוהדים קיללו את יוסי מזרחי והשחקנים מחוץ למגרש. המאמן לא מתכוון להתפטר: "זה לא יום עצוב, זו תקופה עצובה". ערן לוי: "אין סכסוך עבודה". בלדב: "נכון שיש אליבי, אבל אתם לא יכולים להיראות כך. תקבלו כל שקל"

תומר לוי
תומר לוי  03.12.14 - 22:09

בימים אלו, לא נעים להיות חלק ממכבי נתניה. עד לפני מספר חודשים, נראה כאילו המועדון הזה בדרך הנכונה לחזור למרכז הבמה, אבל הערב (רביעי) נרשמה עוד נקודת שפל. היהלומים הובסו 4:0 על ידי מכבי חיפה והתחתית מעולם לא נראתה קרובה יותר. לכל אורך המשחק ספג יוסי מזרחי קללות וקריאות "תתפטר", אם כי לפחות נכון לעכשיו - נראה כי הוא מתכנן להמשיך.

אלא שלא רק המאמן היה על הכוונת של הקהל: מספר שחקנים התעמתו מילולית עם האוהדים בסיום. כמו כן, אריאל הרוש, שיצא מהמגרש ברכבו הפרטי ונכנס לטווח האש של האוהדים, שלא הפסיקו לקלל אותו. כך היה גם לגבי שחקנים נוספים ביציאה. כוחות המשטרה, שהיו במקום, התערבו ומנעו התפתחות לא נעימה עוד יותר. אדם אחד נעצר.

ליוסי מזרחי לא היו יותר מדי מילים מעודדות בסיום. "זה לא יום עצוב, זו תקופה עצובה", אמר המאמן המובס. זה נמשך יותר מדי זמן וחבל מאוד שהמצב שלנו משפיע על המגרש. למרות זאת, מקצוענים צריכים לדעת להפריד בין הדברים ולבוא מרוכזים למשחק, זה לא קרה לנו היום".

מזרחי הוסיף: "כל השבוע אנחנו רק מתרכזים במה שקורה מחוץ למגרש וזה בעיה. עשינו שגיאות קשות וחיפה כבשו כמעט מכל מצב. כרגע, אנחנו לא מסתכלים על הסיכוי של לשרוד בליגה, קודם שמכבי נתניה תנשום. המצב הזה הוא לחלוטין לא נורמלי , חבל שזה מקרין על מה שנעשה במגרש. אנחנו צריכים לתת את הכל גם במצב הנוכחי, אבל כנראה שזה חזק יותר מכולנו".

בנוסף, כידוע, הבעיות הכלכליות מכבידות מאוד על נתניה, ובימים האחרונים אף היו דיווחים לפיהם השחקנים מתכוונים להכריז על סכסוך עבודה. "זה לא נכון", אמר ערן לוי לאתר ערוץ הספורט. "אף אחד מאיתנו לא הסכים לדבר כזה". לאחר מכן, אמר הקפטן לשחקנים: "בואו נהיה ביחד, אם יש מישהו שמפריע לו משהו, שייצא ויגיד את זה להנהלה וזהו. יש לנו משחק של החיים בשבת".

לאחר אותו משחק, המנכ"ל רועי דניאל וחבר ההנהלה, קובי בלדב, ערכו אסיפה עם השחקנים. "המסרים שקיבלתם לגבי טיב הערבויות כרגע לא חד משמעיים", אמר דניאל. "הבקרה אומרת שיש עיכובים ושזה יכול לקחת זמן. קובי ואני מנסים לארגן לכם חלק מהשכר בתקופה הקרובה. הבקרה שכרה עו"ד מאנגליה על מנת לבדוק איך לקבל את הכסף כמה שיותר מהר".

בלדב הוסיף: "המועדון במצוקה, אבל כולנו באותה סירה. אם לא תפנימו ותבינו שיש בעיה, נמשיך לקבל תבוסות והמאמן ימשיך לקבל קללות וגידופים. הייתם יכולים לתת הרבה יותר במשחק היום, למרות שיש לכם אליבי מוצדק. מי שלא רוצה להיות פה, שיהיה מספיק גבר ושיגיד שהוא לא רוצה להיות פה. תרימו את הראש ואת המועדון הזה, בסוף תקבלו כל שקל שמגיע לכם".